Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy mihelyt...

Miért van az, hogy mihelyt meglássák az arcod, már nem érdekes az ember? Mi változik, és miért?

Figyelt kérdés
Most amúgy a facebook-ról beszélek, de ezt hiszem máshol is igaz ez. Bárhol a neten.

2019. máj. 14. 11:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Mert az emberek külső alapján ítélnek, még ha vakon meg is ismernek és szimpatikus vagy, ahogy meglátnak inkább lelépnek. Ez baj, de sajnos ez van.
2019. máj. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálad elég az írásképet látni, aki nem tud helyesen írni, az már nem érdekes!
2019. máj. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem is ertem. Te se lennel olyannal együtt aki jo jo, belsőre szimpatikus volt, megértettetek egymást, aztan mikor taliztok rájössz hogy meg viagrával se allna fel ra a pocsod olyan rondanak találod. Na?

Nem CSAK a külső számít, tudjak kompenzalni egymast, vagyis inkabb a belso a külsőt, de azért van egy határ.

Figyelj srac/csajszi, azok akik lekoptatnak miutan meglatnak (de azelott szimpi voltal nekik) ge'i rondának tartanak. Tan szeretnél egyutt lenni egy ilyen emberrel? Na ugye..

2019. máj. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Igen, de az még semmi hogy megnéznek, de mihelyt látnak egy szépség hibát, akkor már annyi. De érdekes, hogy a pasik lehetnek okádék csúnyák, lehetnek visszataszítóak, ocsmányak, rém rondák. De egy nőnek tökéletesen vonzónak kell lennie. Az egyik képemen picit látni, hogy pufi az arcom, és azt mondta XY, hogy az nem jó kép. De nekem az jó kép, én azon is szépnek látom magam, az is én vagyok, sőt. De ez van igen. Ők lehetnek csúnyák, kövérek, szőrösek, sárga fogúak, de rajtunk mindent megnéznek!
2019. máj. 14. 11:51
 5/24 A kérdező kommentje:

Ketteske!

[link]

A mihelyt is helyesen van, úgyhogy számomra te nem vagy érdekes!

2019. máj. 14. 11:55
 6/24 anonim ***** válasza:
47%
A férfiak sem leetnek rondák, sőt. Szóval emiatt ne aggódj, aki kötekedik veled egy tapló.
2019. máj. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
6%
Ne változz mások miatt. Ők nem szeretnek. Aki igazán szeret annak szép leszel így is. :) Sajnos kevés ilyen ember van, de a legváratlanabb helyzetben fog felbukkanni.
2019. máj. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
# 7 Hát ez az. Nem ismernek.
2019. máj. 14. 12:00
 9/24 anonim ***** válasza:
86%

Nehogy mar ne dönthessek el a férfiak ki tetszik nekik külsőre. Nekik nem jöttel be. Akkor ne tarskeresozz hanem menj egybol ki a valosagba ha te ugyis szépnek latod magad mindenhogy, tuti talalsz valakit. 😀 Ha meg a pasik szerint nem vagy szép, akkor te se hordd fenn az orrod, ugyis csak olyat talalsz amilyen te magad vagy.

Es nem, a pasiknak sem könnyű. Eddig ha csunyacska sracot vagy csajt lattam, a parja is az volt. Es egyetlen egyszer lattam olyat hogy iszonyat helyes pasi volt egyutt egy atlagos (de nem csunya) csajjal.

2019. máj. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
# 9 Kedves kilences, nekem a férfiak 98 százaléka nem jön be, és nem vonzó. És még csak a külsőről beszéltünk.
2019. máj. 14. 12:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!