Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is kulturálatlanságnak...

Más is kulturálatlanságnak tartja a mások (párod) előtt való pukizást, böfögést?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdéset láttam arról hogy pároknál mikor jön el az a pillanat amikor egymás előtt pukiznak meg stb. Egyszerűen nem értem. Én senki előtt,anyám előtt sem pukizok,böfögök,és nem is volt rá ingerem soha.

Ha igen,akkor csendben,szagok nélkül is el tudtam intézni,ha meg nem,akkor kimentem wcre. Ez másoknál nem így van?

Az nem rendellenesség jele ha valaki nagyon gyakran,és nagyon büdöset pukizik?

Nem akarok okoskodni,tényleg nem értek hozzá,de én mondjuk sosem értettem ezt a problémát. Számomra kultúrálatlan lenne szándékosan nyitott szájjal böfögni akárki előtt,akármilyen személyes is a kapcsolatunk,meg lehet azt oldani külön is. Nem vagyok kíváncsi más ilyen dolgaira,gondolom ők se az enyémekre.

5 éve élünk együtt a párommal,még sosem toltuk egymás orra alá hogy milyen jókat trónoltunk a wcn vagy hogy ne birtuk volna ki pukkantás nélkül amíg eljutunk wcre,vagy úgy egyáltalán nem is volt rá szükség.

Nyilván nem tartunk vissza semmit,nem lenne abból sem gond ha megtörténne,max elnevetnénk. Meg tudjuk hogy a másik is wc-zik,de ha így van mindig megoldjuk hogy a másik ne legyen ott,kiszellőztetünk,ilyesmi.



2019. máj. 15. 00:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mások előtt igen, de ha egyszer kétszer becsúszik azt nem.

A párod előtt attól függ, hogy mennyire bizalmas a kapcsolat.

2020. aug. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
76%
10# Pedig az fingik csak igazán büdöset, aki sok zöldséget eszik pl karalábé, brokkoli, kelbimbó, kelkáposzta.... 😁
2020. nov. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!