Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerény, visszahúzódó srác...

Szerény, visszahúzódó srác vagyok még fogok valaha változni?

Figyelt kérdés

2019. máj. 15. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha teszel érte, akkor igen.
2019. máj. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kezdheted a változást azzal, hogy nem nevezed magad "srác"-nak, ha már elmúltál 12 éves. Ha még nem múltál el annyi, akkor még nagyon sok dolog fog változni.
2019. máj. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szerénység erény, az önleminősítés viszont ostobaság. Ha itt nem tartasz akkor nincs baj. Csak ne maradj egyedül, ne becsüld alá magadat, legyél kreatív, ne húzd vissza a kezed. Az élet tele van lehetőséggel, azt tedd amihez kedved van, amit szeretnél, ne azt amit mások mondanak vagy mások várnak. Magadnak kell eldöntened mit teszel és mit nem, szóval ne legyél zárkózott de sose fuss a tömeggel, járd a saját utadat. Egy hajón vagy a tengeren, a tengert pedig nem tudod szabályozni, de nem kötelező egyedül hajózni, fogd a kormányt. Csak előre, ne félj a vihartól. Legrosszabb esetben elsüyedsz.
2019. máj. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell megváltoznod. Nekem például személy szerint sokkal szimpatikusabbak az ilyen fiúk meg úgy általában a szerény emberek.
2019. máj. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell megváltoznod és semmiképp nem kell erre külső kényszert érezned. A társadalmi elvárások győzelmét jelentené feletted ha tudatosan akarsz változni és asszimilálódni, ami csak azt eredményezi, hogy olyan szekér után futsz ami nem vesz fel. Legyél te a "szekér" és csak éld az életed ahogy tetszik, legyél önmagad.

Persze ha nagyon nem érzed jól magad ebben az egyébként természetes szerepben, akkor nyilván érdeked a változás, ebben az esetben első sorban a társasági viselkedésedet kell tudatosan irányítani, és a belsődet szoktatni az "új világrendedhez" :)

2019. jún. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!