Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit kell mondani, ha elloptad...

Mit kell mondani, ha elloptad egy 21 éves srác első csókját, mert be akartad bizonyítani, hogy igenis az ellenkező nemre buksz, de amúgy a fiú iránt nem érzel semmit? Járt még más is így valaha? 20/L

Figyelt kérdés
Az úgy volt, hogy elterjedt rólam, hogy leszbikus vagyok és én meg elkezdtem emiatt ordítani egy csoporttársammal az egyetemen, hogy nem is, mire ő, hogy bizonyítsam, erre lekaptam az éppen arra sétáló gyík kis szemüveges gyereket a filozófia szakról. És után tökre idétlenül vigyorgott, én meg akkor sejtettem, hogy mi lehet és sajnos beletrafáltam, ez volt neki az első csókja. 21 évesen!!!!! most erre mennyi volt az esély? Viszont akkor én most tartozom neki komolyabb bocsánatkéréssel? mert az mégis csak bizonyítási vágyból, nuku érzelem nélkül loptam el az első csókját. Sőt, azóta totál rám szállt. De ha lekoptatom az meg ezek után tiszta kegyetlenség, nem? mit csináljak?

2014. jún. 30. 09:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Mondd meg neki, hogy miért csináltad. Egyébként meg ha ennyi idősen szűz és még nem is néz ki jól, akkor eleve örülhet az egésznek, folytatás nélkül is.
2014. jún. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Ez nem kicsit durva...filmekben szokott ilyen lenni. De szerintem mondd meg neki HATÁROZOTTAN hogy véletlen volt,és nem szereted! Bár az ilyeneket ismerve,úgyis átalakitaná a történetet,ilyenkor azt kell,hogy lássa rajtad idegesít téged,és próbálsz tőle távol maradni. De szerintem egy határozott beszéd,megteszi a magáét!sok sikert!:-)
2014. jún. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

Kamu.

Ha meg nem, akkor elég szomorú, hogy ilyen agyi szinttel egyetemre jártok...

2014. jún. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

És te tényleg húszéves vagy és egyetemre jársz?

Ez szomorú.

2014. jún. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Őszintén szólva bennem is ez a kérdés fogalmazódott meg elsőre hogy te tényleg egyetemre jársz...? Ijjjhhh
2014. jún. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kamu, de ha mégsem az, akkor nyugi, attól hogy az első csókja volt, szerintem nagyon örült a fiú hogy megcsókoltad :D Szóval nem kell azért lelkiismeretfurdalásod legyen amiért ez volt az első csókja.
2014. jún. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Itt dőljön rám az épület és szakadjon be a földkéreg alattam ha ez igaz!


Ilyen tipikus hollywoodos marhaságot max valami amcsi nyomorék filmben tudok elképzelni.

Aztán kitudja...Lehet csak egy otthonról szponzorált bölcsész csajszi vagy...

2014. jún. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé kamunak tűnik a kérdés, ilyen jelenetek a valódi életben nem léteznek. Valószínűleg te vagy a kis szemüveges gyíkarc, aki infón vagy valami mérnök szakon nyáladzik a bölcsészlányok után.
2014. jún. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kamu, de ez azért is hülyeség mert nem bizonyít semmit. Pont amiatt, mert nem érzelemből tetted.
2014. jún. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
HOGY KERÜLTÉL TE EGYETEMRE?
2014. jún. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!