Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történne, ha megfürdenék...

Mi történne, ha megfürdenék egy kád erős férfiparfümben? Meddig érződne rajtam?

Figyelt kérdés
2019. máj. 18. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Úgy sejtem, hogy olyan másfél-két hétig, napi egy tusolás mellett. De hogy a közeledbe nem mennének sokan az tuti. Már az erősen érződik, ha valaki jó minőségű parfümből nem kettőt fúj magára, hanem négyet-ötöt. Ez pedig használója butaságáról árulkodik.
2019. máj. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
A kutyák megőrülnének a közeledben.
2019. máj. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Bele halnál
2019. máj. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, de az #1-es válasszal szemben, akkor én egy másik alternatívát mondok:

Szerintem nem olyan rettentő sokáig!

Őszintén szólva szerintem nem sokkal tovább, mint normál, néhány fújásnyit.

Mivel nem a mennyiségtől függ, mennyi idő alatt illan el, vagy bomlik le.

Abból indulok ki, ha többet fújok magamra, akkor se igazán érzem sokkal tovább, csak intenzívebben. De mondjuk 1 nap után abszolút nem lehet érezni.

Ha 2× annyit használok, akkor 2×olyan erős, de ugyanúgy 1 napig tart.


Szóval szerintem fejfájásod lenne attól az állandó durva tömény szagtól, ha valahol elmennél , 3 óra múlva is lehetne érezni, hogy ott jártál, ha bemennél egy zárt helyiségbe, azonnal betöltené az egész teret a szag.

De időben nem hiszem, hogy olyan extrém sokáig tartana.

Biztos sokáig, de nem hetekig vagy ilyesmi... szerintem.

Én így képzelem, nem próbáltam még ki. :D

2019. máj. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Leègetné a kis pöpidet meg kiégetné a lukadat:-)
2019. máj. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért akarsz parfümben fürödni? Ennyire nincs időd rá, hogy befújd magad?

Amúgy meg szerintem több napig kitart, egyszer nem volt tiszta ruhám kimosva és sürgősen el kellett mennem, aztán egy hónaljszagú felsőt vettem magamra, jól megfújkodtam, aztán amikor este levettem magamról, már nem érződött a hónaljszag. Kellemes illata volt. De már többször észrevettem, hogy a testem átformálja a büdös ruha illatát jószagúra. Csak akkor vált újra büdössé, mikor két napig nem hordom

2019. máj. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nem élnéd túl. Tudod te mit lélegeznél be és ebből mennyi lenne az oxigén? Ne próbáld ki.
2019. máj. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!