Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki mit gondol a mackosabb...

Rixy0202 kérdése:

Ki mit gondol a mackosabb alkatú férfiakról és arról ha valakinek ez tetszik? És a férfiakat mennyire zavarja az ha van egy kis pocakjuk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves lány vagyok. Ezt a kérdést azért rakom fel,mert a barátnőim többsége a kigyúrt izmos pasikat bírja de engem jobban le tud venni a làbamról egy macis pasi. Ha az utcán egy pocakos pasit nézek meg ugy néznek rám a barátnőim mintha UFO lennék. Szerintetek se vagyok normális emiatt? Másik kérdésem onnan ered hogy a páromat zavarja a hasa. 2 meter magas es 100kg. Szinte alig latszik rajta csak a hasan kicsit. Pocakra hizik. Engem egyaltalan nem zavar sot tetszik is es ezt mindig mondom neki de ot zavarja.



2019. máj. 19. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem is zavar, hogy van egy kicsi, barátnőmet nem zavarja
2019. máj. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek, sok nőnek igen. Kigyúrtakkal ugyanez a helyzet. Nekem csak a vékonyak tetszenek, és ezzel is sok nő van így. Mindhárom preferencia szokványos.
2019. máj. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Ki mit gondol a mackosabb alkatú férfiakról"


Nekem nem jönnek be különösebben. A vékony, de izmos (NEM kigyúrt, kondis, fehérjeporon élő) férfiak tetszenek.


"és arról ha valakinek ez tetszik?"


Egészségre, ízlések és pofonok.

2019. máj. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Se a kigyúrt se a mackós nem tetszik. Nekem az átlagos vagy a tornász alkat tetszik. Nyúlánk, és visszafogottan izmolt. Nem kell, hogy egy karja nagyobb legyen a törzsemnél.

A pocak meg taszít, szexuális vonzalmat nem ébreszt. Viszont egy mackós alakkal lehet előbb állok le beszélgetni, mert amúgy nincs bajom velük, sok ismerősömnek van hasa, és tök aranyos, rendes emberek. Ellentétben az izomagyakkal, mert kigyúrtból eddig még csak idiótákkal volt dolgom. (tisztelet a pár kivételnek)

2019. máj. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon koszonom a valaszat
2019. máj. 19. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!