Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy ha valaki...

Miért van az, hogy ha valaki nagyon tetszik, nem érzem magam elég jó embernek hozzájuk?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, 18 éves, sosem volt még senkim. Alapból meg vagyok elégedve magammal, nem vagyok kifejezetten csúnya, és a személyiségemet sokan szeretik. Azomban ha valaki nagyon megtetszik, tudom, hogy úgy se lenne jó nekik velem, azt érezném, túl jó emberek hozzám, nem érdemlem meg őket, a szeretetüket. Mitől van ez?
2019. márc. 27. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán kicsi az önbizalmad...
2019. márc. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 VIOLET EVERGARDEN válasza:
100%

Erre a kérdésre a válasz engem is érdekelne.


Bár annyit tudok csak erre mondani, hogy próbáld meg nem lealacsonyítani magad, mert egy idő után rosszabra változhat.

2019. márc. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
58%

Ugyan ezt érzem én is, önbizalom hiány lehet ez, nem tudom egyébként mitől is félünk mi emberek? Túl komolyan vesszük az életet, pedig nem mindig kéne.

21F

2019. márc. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!