Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek többségének miért...

Az emberek többségének miért fontos hogy jól nézzen ki?

Figyelt kérdés
Sokan csak a külsejükkel foglalkoznak,de a belsőjükkel nem,pedig fontosabb lenne hogy belül legyenek rendben.A jó külső csak arra jó hogy az ember magára vonja a figyelmet.Én ha megszólítok egy szép lányt,onnantól kezdve ahogy elkezdünk beszélgetni már nem a külseje fog érdekelni ha nem a belső.Hiába néz ki jól,ha közönséges,vagy bunkó nem fog tetszeni,messze elkerülöm.
2019. máj. 19. 12:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
Incel alert.
2019. máj. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%

Én mindkettővel foglalkozok.

Amúgy pedig ellentmondásos vagy, hiszen a szép lányhoz mentél oda.

#doublewin

2019. máj. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A szép lányhoz megyek oda mert kíváncsi vagyok milyen belül.Hogy el van e szállva magától?
2019. máj. 19. 12:14
 4/20 anonim ***** válasza:
64%

Szóval még előítéletes is vagy, amiért úgy hiszed, hogy a szép lányok el vannak szállva maguktól.

Folytasd csak. XD

2019. máj. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
66%

Mi lenne, ha nem a szép lányhoz mennél oda? Jaaaa, azt meg se próbálod, még a végén kiderülne, hogy normális, értékes ember.

Bocs, de tök hülyeséget írsz. Ha olyan emberhez mész oda, akinek fontos az, hogy jól nézzen ki, akkor ne lepődj meg, hogy kiderül: fontos neki az, hogy jól nézzen ki.

2019. máj. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Én azt tapasztalom hogy a külsejük fontosabb az embereknek,mint a belső.Fontosabb,hogy jól nèzzenek ki,mint az hogy gerincesek legyene
2019. máj. 19. 12:17
 7/20 anonim ***** válasza:
71%
Neked valami súlyos gond van a fejeddel. Orvosnál jártál már? Kéne.
2019. máj. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%

Te is ilyen lehetsz.

Hiszen a külsőségek érdekelnek, nem az alapján mész oda valakihez, hogy pl hasonló az érdeklődésetek.

2019. máj. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ti írtok hülyeségeket.Ki mondta hogy csak szép lányokhoz megyek oda?
2019. máj. 19. 12:20
 10/20 anonim ***** válasza:
78%

Öm... te. XD

Ki a hülye? Az összes válaszoló vagy az egyetlen kérdező? Hm-hm.

2019. máj. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!