Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudsz olyat írni, ami után...

Tudsz olyat írni, ami után jól érezted magad, de később átértékelődött?

Figyelt kérdés
Egy emlékezetesebb példát tudsz írni olyan kis eseményre az életedben, ami után jókedvűen mentél haza, de 1-2 nap múlva átértékelődött ez benned?

2019. máj. 19. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
A nyelvvizsgám szóbelijéről. Iszonyatosan boldogan jöttem ki, aztán ahogy egyre több idő telt el, egyre rosszabbnak éreztem, a végén pedig már rágondolni sem mertem. (egyébként meglett😅)
2019. máj. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen. Amikor évekkel ezelőtt egy nagyon régi, jó barátommal csúnyán összevesztünk. Ő átvert engem, amitől én begőzöltem, és kegyetlen bosszút álltam rajta. Amikor láttam, hogy a tervem bejött, és sokkal nagyobbat ütött, mint amit ő tett velem, akkor elégedett voltam, jól éreztem magam, hogy most aztán visszakapta az a szemétláda.

Aztán utána, amikor a tudomásomra jutott, hogy mennyire összetört emiatt, (durvábbra sikerült a bosszú, mint eredetileg akartam), már egyáltalán nem volt jó érzés. Borzasztóan lelkiismeretfurdalásom lett, amiért ilyet tettem azzal az emberrel, aki sok évig mellettem állt. Szörnyű bűntudatom lett.

Szerencsére végül volt lehetőségünk megbeszélni a dolgokat, és ismét jóban vagyunk, de a történteket egyikünk sem felejtette el.

Emberek vagyunk, hibázunk. Tudni kell megbocsátani. Ez egy életre szóló lecke volt számomra.

2019. máj. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!