Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érezted már úgy, amikor...

Érezted már úgy, amikor belenéztél a tükörbe, hogy legszívesebben arcon ütnéd magad azért a sok aljas dologért amit tettél másokkal?

Figyelt kérdés
2018. dec. 1. 01:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Volt sajnos.
2018. dec. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem.
2018. dec. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Soha.
2018. dec. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Másokkal nem.Csak amit magammal.
2018. dec. 1. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%

Nem. Mert okom volt rá. És nekem mindig igazam van!


18/f

2018. dec. 1. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

nálam van persze. Nem mintha olyan szörnyű meg aljas dolgokat tettem volna. Elfogadom magamat, és a bűneimet, amiket megbántam, és tiszta szívvel élhetek tovább.

Persze az érzés néha előjön, például amikor meglátom magmat a tükörben, és a saját szemembe kell néznem.

2018. dec. 1. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt. Hazudtam, hogy ne okozzak csalódást a családomnak. De egy idő után rájöttem, hogy magamat csaptam be a legjobban.
2018. dec. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos nem. Pedig ha aljas lettem volna és visszarugdostam volna a párom legjobb barátnőjét az alkoholista apjához, akkor most nem tartozna nekem majd félmillióval amit sosem fog megadni. Dehát hülye voltam és azt hittem, hogy nem fog egy több mint öt éves barátsagot tönkretenni azért, hogy harom hónapig ne kelljen dolgoznia.
2018. dec. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én csak azért vágtam volna magam pofán mert hagytam, hogy az aljas emberek kihasználjanak.

Én nem vagyok olyan ember aki másokon keresztül lesz "valaki".

2018. dec. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én néha azért ütöttem volna arcon magam, hogy nem voltam aljas olyan emberekkel akik pedig megérdemelték volna.
2018. dec. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!