Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerelmes lettem a baratnom...

Szerelmes lettem a baratnom mellett egy masik lanyba, elmondjam neki?

Figyelt kérdés
az az igazsag, hogy mar tobb eve egyutt vagyunk es elegge megbizunk egymasban. es ez nekem nagyon nyomja a lelkem, mert nem tudok kiszeretni a masik lanybol. minden oke a kapcsolatunkban, de felek, h ez eket fog verni kozenk. nem fogom megcsalni, es nem is akarom, de buntudatom van. ez normalis? massal is volt mar ilyen? ezt meglehet beszelni, vagy ha elmondanam a baratnomnek instant kidobna?
2019. máj. 19. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Vagy mond meg és hagyd ott, vagy kussolj
2019. máj. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

Egyetértek az elsővel. Mióta tart ez?

Ha ezt megtudja barátnőd, az rettenetesen megalázó lesz a számára és bízni sem fog benned már. Vagy hagyd ott, vagy ne mondd el.

Nem lehet, hogy ez csak egy kis fellángolás?

2019. máj. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

Ne mondd meg. Fojtsd magadba, szigeteld el magad attól a lánytól, és legfeljebb 3-4 hét alatt elmúlik.


Az úgynevezett "szerelem" ugyanis egy hormonreakció. Legfeljebb hat hónapig tart ki. Ezzel szemben az igazi kötődés, ami a barátnődhöz köt, nem feltétlenül múlik el.


Az igazi férfi hűséges. Mindig.

2019. máj. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nehogy elmond! Verd ki valahogy a fejedből nemrég én is ugyan ebben a cipőben voltam csak nem ennyi ideje tart még a kapcsolatunk barátnőmmel, maximum 2 hét alatt ki “ámorodsz” belőle, bizonyára csak egy fellángolás a részedről mint az enyémről is volt. Ha észre veszi rajtad netán, hogy rossz a kedved improvizalj, igaz nem szép dolog hazudni de az még csúnyább lenne ha el dobnád a barátnőd... 23/f
2019. máj. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!