Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha választhatnál, hogy váljon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha választhatnál, hogy váljon valóra az "álom karriered", (pl, hogy legyél híres színész/nő, stb) vagy éljél életed végéig boldogan azzal, akibe plátóian szerelmes vagy úgy, ahogy elképzelted, melyik mellett döntenél?

Figyelt kérdés

2016. nov. 28. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:

az álom karrierem kizárt, hogy az legyen hogy valami gagyi színész legyek, rosszabb esetben meg nő férfi létemre.

Egyértelműen a karriert választanám, plátói szerelem elég ritkán létezik és amúgy is ha megtalálod a szerelmet az csak rajtad áll, hogy örökre szól-e vagy sem, meg a másikon is persze, erre mondják azt, hogy a tüzet táplálmi kell, a szerelmet is, nem szabad elfolytani --> sok pár ott rontja el, hogy egymás nyakán vannak az 1-2 hónapban aztán meg megunják egymást és inkább szétválnak.

17F

2016. nov. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Karrier, egyértelműen. A szerelem egy idő után elmúlhat. Ha nincs jól kipróbálva egy kapcsolat, annak egy idő után úgyis vége lesz. Egyébként az "álom karriered" során is megismerhetsz valakit. 19L.
2016. nov. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezen gondolkodtam egész nap.

És asszem egy lány többet ér a világ összes kincsénél.

Persze az nem árt ha jó palacsintát süt, mert az nagyon szeretem.

De most őszintén?

A hírnév csak egy dolog, nem is tart semeddig.

Ma már senki se emlékszik a 20. század legnagyobb rendezőire, a mozirajongókat kivéve.

Mint mondjuk William Wyler vagy John Ford.

Mindig jönnek újak s az ,hogy a világ ismer téged még nem jelent semmit.

Erre rájöttem.

Egy lány aki szeret, még akkor is ha neved sincs többet ér.

Többet ér a szeretete, az hogy valaki melletted van.

Ismered a titkait, minden kis porcikáját.

A kedvenc takaróját, plüssét és csokiját.

Egy lány ha szeret akkor úgy erzed, hogy semmi nem gyötör téged többé.

Nem tudok semmit se mondani ami felérhetne azzal ,hogyha egy lány karjaiban halhatnék meg rákos betegen, mert annyira szeret, hogy meg akkor is fogja a kezemet amikor már nem érek a világnak semmit.😟😟😟

A hatalmad, a rangod, a címered ezek semmit se érnek.

Beleszülethetsz meg elérheted de a csajod nélkül semit se érsz, ha nem ölelheted át lehet 1000 másik nőd is.

S igen ez rettentően fáj hogy valószínűleg örökre elvesztettem azt a lányt😢

S most mehetek a karrierem után, mint egy kis hülye.

2016. nov. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az álomkarrierem
2016. nov. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3-as, ez gyönyörűszép volt. Lementettem, ha nem baj, rosszabb napokra. :)
2016. nov. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs sem álomkarrierem, sem plátói szerelmem, de ha lenne mindkettő egyértleműen az utóbbi.
2016. nov. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A karriert.

A platoi szerelmem eleg erdekes szemelyiseg,ha nem szerettem volna meg x evvel ezelott,es nem ragaszkodnek hozza,ma pl tuti nem lenne szimpatikus,ha bemutatnanak neki. Bar ki tudja,lehet,hogy csak tul jol ismerem.

2016. nov. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A munkát választottam a nagy szerelemek helyett,még esélyt sem adtam, egy rossz döntés miatt romokba a hosszú évek óta felépített karrierem és mintha a sors büntetne azóta sem találok normális férfit.
2017. jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!