Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi motivál titeket?

Mi motivál titeket?

Figyelt kérdés
2019. máj. 20. 16:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs konkrét. Egyszerűen csak minden napból megpróbálom kihozni amit lehet. Tök rövid az élet, meg kell próbálni jól érezni magad. Ez persze nem jelenti hogy néha nincsenek rossz napjaim vagy ne történnének rossz dolgok.

A karrieremben mondjuk vannak hosszútávú céljaim természetesen, a munkámban azok motiválnak.

2019. máj. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Hogy 2 év múlva végre leérettségizek és szabad leszek.
2019. máj. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hú #2-es... :D nekem az érettségi óta csak rosszabb... Felnőttnek lenni nem buli.
2019. máj. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Szeretnék még életben maradni.
2019. máj. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi
2019. máj. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

"Felnőttnek lenni nem buli."; én 29 éves fejjel szívesebben vagyok felnőtt, mint diák.


Pont a napokban írtam valamelyik kérdésnél, hogy nem irigyleg a gimiseket. Én, ha lejár a munkahelyen a műszakom, hazabattyoigok és vége; foglalkozhatok azzal, amivel akarok. Ha nem kell bemenni (pl hétvége), akkor azzal foglalkozok, amivel szeretnék.


Gimiben letelt az x tanóra, aztán hazamentem és tanultam, ejött a hétvége, amikor tanultm; háűnyszor volt, hogy semmi kedvem nem lett szombat reggel a magoláshoz, de csinálnom kellett.

2019. máj. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ha valamiért nem teszek, az magától sosem fog megtörténni. Tehát várhatom passzívan a csodát, vagy - ami szerintem az egyetlen normális opció - tehetek azért, hogy jobb legyen.
2019. máj. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #6! Én 26 vagyok és bárcsak gimis lennék még. Nekem a munkám olyan, hogy hazahozom, szóval a munkahelyemen meg itthon is kell vele foglalkoznom. De ezt nem bánom, szeretem a hivatásom, nem véletlenül választottam ezt.

Viszont a felnőtt élet tele van egy csomó nehézséggel, meg annyi mindennel kell szembesülni, amire gyerek fejjel nem is gondoltam. Szóval jó lenne fiatalnak és gondtalannak lenni, na de hát ez az élet rendje, most ebből kell kihozni amit lehet.

2019. máj. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Korábban a napi feladataim. Ma már semmi, mert semmi értelmet nem találom benne.
2019. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A motiváció.
2019. jún. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!