Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket mi motivál?

Titeket mi motivál?

Figyelt kérdés

Nagyon motiválatlan vagyok ezért szeretnék tőletek motivációkat kérni, remélem hogy ez segít.

Tudnátok motivációkat mondani?


2018. dec. 23. 18:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
hogy hátha egyszer jobbra fordul minden...
2018. dec. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
78%

Engem az motivál,hogy tudom,hogy jól kell tanulnom,hogy felvegyenek a mérnöki karra és ne egy gyárban kelljen robotolnom minimálbérért,továbbá akarok csinálni egy youtube csarotnát ami testépitéssek foglalkozik ezért egy éve el kezdtem edzeni.

A lényeg az,hogy tüzzél ki magadnak célokat és soha ne add fel amig nem éred el azokat.

2018. dec. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudok hálás lenni. Mindenért. Elégedett vagyok, mert azt tanították nekem, hogy ha minimum megvan, már nagy baj nem lehet. És persze engem is az, hogy egyszer boldog leszek, és felnőttként mindent megkapok az élettől, amit gyerekkoromban elvett. De még nagyon fiatal vagyok, szerencsére!
2018. dec. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jobb legyek.
2018. dec. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
a sikerélményeim, a céljaim, azok az emberek akikért csinálom az egészet magamon kívül
2018. dec. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Holnap reggel tudok menni edzeni :D
2018. dec. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

engem az motivál, hogy ha öreg leszek, és visszanézek az életemre, akkor ne legyek szomorú a kihagyott lehetőségek miatt. A másik pedig, hogy ne egyedül, magányosan legyek öreg.

Meg hogy ne legyek hajléktalan, szegény ember, hanem legyen pénzem mindig, akkor is, ha öreg leszek, és az állam már nem fizet nyugdíjat.

2018. dec. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én most norvégül tanulok, hogy el tudjak húzni az országból. Aztán ott keresek valami vékony, szőke spinét és szanszét fogom őt szegszuálni. Az se baj, ha több van belőlük, ezekből soha nem elég.
2018. dec. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
1#Köszönöm!
2018. dec. 23. 19:06
 10/21 A kérdező kommentje:

2# Ez szuper és hogyan kezdtél el edzeni?

Vagy is úgy értem hogy tudsz fejlődeni is?

Hogyan táplálkozol?

Esetleg ha volna időd le írhatnád akár itt akár privátban, mindenre kíváncsi lennék.


Nagyon szép köszönöm! :-)

2018. dec. 23. 19:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!