Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan hozhatnám rendbe az...

Hogyan hozhatnám rendbe az érzelmi működésemet?

Figyelt kérdés

Kontrolláló, bűntudatkeltéssel operáló szülő, depressziós apa, impulzív anya, a nevelésbe beleokoskodó rokonok.


Gagyi falusi iskolákban szinötös nebuló, akit erre a fals szinvonalra alapozva benyomtak top egyetemre, ahol csoda volt a 2-es is, erre rögtön jött a pörgőrugás.


Az egész életem érzelmeim elnyomásáról szólt, mert nem tanultam meg hogyan kell az emberekre reagálni, így inkább MINDEN érzelmi és non verbális kommunikációt kerültem, elnyomtam. Mert elegem volt belőle, hogy folyton megmosolyognak, hogy "furcsa" vagyok.


Barátkozni nem nagyon barátkoztam, barátnő elképzelhetetlen. Persze az intelligenciámra rákapott jó pár nő, de erre még lehet alapozni egy életet.


Több kapcsolatom is lett, nem kevés kaland is, de minden kapcsolatomat megölte az érzelmi sivárság, nem érezte magát szeretve mellettem senki, és a legtöbb nőt én sem szerettem. Akit szerettem, annál szintén ez csak egy kis pislákoló semminek tünt, ezért haltak meg a dolgok.


Minden szép és minden jó, csak így 30 évesen már nem a szomorkodás és a depresszió nyomorít meg, hanem már olyan testi tünetek, amik gondolkodás nélkül is szétverik az életemet. Ideértve az IBS jellegű tüneteket, ami miatt mindentől görcsös idegesség jár át és ez nagyon ciki, már a lakást nem tudom elhagyni, sehova nem tudok kimozdulni.


Bár hozzá kell tegyem, hogy városban sokkal több a kiváltó ok.


Bár engem is az érzelmeim irányítanak, nem tudom mégsem beilleszteni az életembe ezt az emberi alapvető működésemet, és el vagyok vágva MINDEN emberi kapcsolati lehetőségtől.


És ez is csak gerjeszti a belső frusztrációt, ami már teljesen biológiai szintre süllyedt, nem is kell gondolkodjak rajta.


Meditáció? Kondi? Megint mindenféle magányos hobbi,


hogy "majd EGYSZER, ha jól viselkedem és kidolgozom a belem, akkor TALÁN majd én is kelleni fogok a nőknek?"


De addig kuss és irány a gulág?


2019. máj. 20. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Hali! Budapesti vagy?
2019. jún. 3. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pszichoterápiával
2019. jún. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont erről tanulok a pedagógia szakon, így elmondhatom, hogy jó lenne legalább 1 olyan embert találnod, de több is jó, akikkel rendszeresen tartod a kapcsolatod. Írtad, hogy nehéz, de miért? Távolságok vagy a kommunikálás megy nehezen?
2019. jún. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

vak vagyok a legtöbb nonverbalis kommunikaciora emberek kozott


persze az elettapasztalatok miatt sok dolgot megertek de ezeket a dolgokat agyból ezerszer lassabban lehet menedzselni es emiatt egyből kiesek a jatekbol


bratyizas nem nagyon megy, mivel lassu vagyok es nem erzem a játékot ezert furcsan neznek ram az emberek


persze a csajozas amikor megy akkor megy tenyleg full magas intelligenciaval es jatekos humorral es lehengerlo stilussal tudok bevagodni noknel akikkel osszejon


ha összejön

2019. jún. 3. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!