Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szereted az életed? Boldog vagy?

Szereted az életed? Boldog vagy?

Figyelt kérdés

Ha igen miért?

Ha nem miért?


2019. máj. 20. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem szeretem az életemet,mert esélyt sem adnak a boldogságra. Csak szenvedés az egész élet. Az élet sokszor igazságtalan. A világ meg egy szar hely. Annak örülök hogy 1 életem van,és nem szeretnék majd újra reinkarnálódni.
2019. máj. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Próbálok úgy hozzáállni, hogy szeressem.

Amit nem szeretek, az legtöbbször olyan, hogy nem rajtam múlik, nem tudok változtatni rajta.

De összességében az élet nekem szép és boldog vagyok, hogy úgy élhetek, hogy magam, szabadon tölthetem meg tartalommal.

2019. máj. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem mindig vagyok boldog, de úgy alapjáraton véve próbálok az lenni. A célom az, hogy mindent megtegyek annak az érdekében, hogy a legjobbat kihozzam magamból és az életemből. Nyilván vannak nehézségek az életben, de próbálom pozitívan felfogni.
2019. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretem. Folyton csak menekülök, aztán rájövök, hogy nincs hová. Legtöbbször offolom a valóságot minden virtuális dologgal, aztán mikor feleszmélek próbálok kétségbe esetten kimászni ebből az egészből, majd ismét rájövök, hogy miért menekülök inkább ez elől az egész elől... Mivel nem bízhatok az emberekben, a legkisebb kapcsolatteremtési helyzeteket is kerülnöm kell. Közben belül marcangol az érzés, hogy mivel én is ember vagyok, szükségem lenne arra hogy beszéljek valakivel, ezért kikészít az egyedüllét...
2019. máj. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
"I'm so happy 'cause today I found my friends. They're in my head..."
2019. máj. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Egyszer fent, egyszer lent. De összességében szeretem egyébként. Hülyén hangzik, de még a rossz élményekért is hálás vagyok, mert azokból is épül az ember. Illetve megtanulja a jót értékelni.

Próbálom kihozni a maximumot az életből. Illetve mivel voltam már lent is, fent is, ezért mikor éppen padlón vagyok, akkor tudom azt hogy semmi rossz nem tart örökké és fel fogok állni bármennyire is hihetetlen ez abban a pillanatban. És eddig tényleg mindig így volt. :)

Szóval az élet jó dolog, csak jól kell hozzáállni.

2019. máj. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert az egész baromi nagy küzdelem.
2019. máj. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen szeretem, mert sokat dolgoztam azért, hogy ilyen legyen és még komoly terveim vannak amikért szintén megdolgozom. Élvezem az utat és a cél elérését is.
2019. máj. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szeretem
2020. febr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!