Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen a legjobb barátnőm...

Miért ilyen a legjobb barátnőm viselkedése?

Figyelt kérdés

A barátnőm és én már nagyon régóta ismerjük egymást, kb 17 éve, mondhatni együtt nőttünk fel.


Nagyon megváltozott. 2 héttel ezelőtt volta valamilyen utazáson. Hogy őszinte legyek, semmit nem mondott az utazásról és azt sem, hogy lelép. Pedig mindig-minden megbeszéltünk.


A napokba nagyon fura a viselkedés, annyira...hm... nem önmaga.

Csak a semmibe néz, nem figyel, pl ha mesélek neki valamit, ólban mintha végighallgatna, de a végén kinyögni, hogy "mi az?, mit mondtál?"


Volt olyan, hogy csak úgy kisétált az út kellős közepére!

Ismét rászokott a dohányzásra és az ivászatra.


Nem engedi, hogy megérintsem, pedig régen mindig ölelgettük egymást.


Szerintem ismét elkezde vágni az ereit, mert bevan kötözve a keze.

A múltkor egy csapat motoros fiú kíséretében érkezett az étterem elé, megbeszéltük, hogy ketten vacsizunk.

A vacsi után, egy motoros várt rá( egy igen helyes és jóképű azt én is bevallom), majd elmentek.


Napokkal később egy másik szintén fura viselkedésű fiú társaságban volt.



Mit tegyek? A szülei már nem élnek vele, külföldre költöztek, a barátnőmre a nagyija vigyáz, de a nagymamája szerint, neki sem szólt, hogy lelép 2 hétre.

Annyira aggódom érte, szeretem őt, a barátnőm olyan, mint egy nővér, akire mindig számíthatok(számíthattam).



2019. máj. 20. 22:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Visszakérdezek a Te "És csak így dobjak el egy 17 éves barátságot?" kérdéseddel: És ő? Csak így eldob egy 17 éves barátságot?

Beszélj vele négyszemközt. Konkrétumokról, kertelés nélkül, hogy kinyíljon a szeme. Esetleg említsd meg neki, hogy értesíted a szüleit. Ha nem tér észhez, akkor saját érdekedben szakítsd meg vele a barátságot, amíg neked is nem késő. Amit leírtál róla, az nem gyerekjáték...

2019. máj. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!