Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális hogy zavar a legjobb...

Normális hogy zavar a legjobb barátnőm viselkedése?

Figyelt kérdés

Néhány példát szeretnék felhozni hogy mi zavar és érdekel hogy én vagyok e a hibás hogy ez zavar és ez normális-e a részéről?


Körülbelül 10 éves barátságról van szó és jó pár évig más volt. Azóta van mindkettőnknek családja. Rendszerint messengeren beszélünk, ő pedig most itthon hagyva a családját Németországba ment dolgozni. Szóval mostanában ha rám ír hogy mi újság én próbálok vele kommunikálni amire rendszerint az a válasz hogy "jó".... Ha megkérdezem hogy vele mivan.... Válasz az hogy semmi. Na és nekem ebből van elegem... Egyszerűen jobb lenne ha nem írna.... Ha nem tudunk normálisan beszélgetni. Én próbáltam neki is mondani de csak smilekat rák. Páromnak is mondtam... Ő pedig csak legyint rá egyet és lassan úgy érzem velem van a probléma és nagy az elvárásom vagy egyszerűen csak felfújom. 1 hete kB hogy rá írtam, volt egy nagyobb gondom... Ő letudta egy 3szavas kérdéssel... Ha kíváncsiskodna még valamikor erről... Akkor egyszerűen nem fogom neki meg mondani hogy mivan... Mert ha eddig nem kérdezett semmit ezután sem érdeklődjön. Ritkán szoktam beszélni a férjével aki kommunikációban túl szárnyalja férfi létére. Pedig vele aztán tényleg kevesebb a téma kint az állítólagos barátnőmmel kellene hogy legyen.


2019. febr. 21. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Tesóm is igy ír, mert nem tud semmi jót mondani és nem akar panaszkodni.

Inkább hívd fel, élő szóban nem könnyebb beszélgetni.

Plusz ha mondani akarsz valamit, akkor mondjad, ne várd, hogy kiszedjék belőled. Ez nagyon rossz fajta kommunikáció.

2019. febr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a hibás. Megváltozott, ami miatt a barátságotok tönkrement. Velem is volt hasonló, bár kicsit súlyosabb. Arra két 10 éves barátságom ment rá. De nem érzem magam hibásnak.
2019. febr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 lempicka válasza:

Jogos a kérdés.. Ha nincs mondanivalója minek ír? a barátság alap pillére a szolidaritás, az empátia, a támogatás. Ezt te már nem kapod meg tőle! Érdemes azon elgondolkodni, hogy meglehet e menteni ezt a barátságot?!

Van e valaki helyetted, ő változott ( kinőtt téged) Vagy te (őt) ? Az emberek elhasználják egymást. Megváltozunk, ki előre ki hátra.. Sajnos ez párkapcsolatban is barátságban is megtörténik!

kérdezz rá szerintem!

Ha azt a választ kapod, hogy fáradt voltam írni, az régen rossz! Kicsit hanyagold még igazán nem érdeklődik. Ha meg nem érdeklődik egyáltalán, akkor írj neki az érzéseidről egy hosszú levelet. Ha szeret és a barátod válaszol tisztességesen!

2019. febr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!