Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Miért van ennyi alkoholista fiatal?

A környezetemben mindenki iszik. Minden hétvégén, de van, aki hétköznap is. Sokan az ájulásig isszák magukat, lányok is. Ez miért jó? Ezeknek a fiataloknak a szülei nem veszik észre, hogy a gyerekük mit művel? Hiszen egy másnapos embernek is piaszaga van.

Minden buli, születésnap, nyári fesztivál a kábulatról szól. Aki ebben benne van, leírná, hogy erre miért van szükség? Bátorságot ad? Úgy viccesebb a világ?

Keress kérdéseket hasonló témákban: alkoholista, fiatal, piaszag, fiú

máj. 21. 12:26  Privát üzenet  

A válaszok
Régen is ilyen volt a világ. Mit vagy úgy kiakadva? Bulikon szokás berúgni.

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont máj. 21. 12:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De minden héten?? Aztán ezekből lesz 30 éves korukra a ráncosképű alkoholisták, akik szidják az egész világot.

# 2/10Időpont máj. 21. 12:30 Privát üzenet

Aki meg teheti tegye meg, ha ő így érzi jól magát akkor igyon, engem meg azért ítélnek el mert sokat szeretnék utazni legalább 50 éves koromig és ezt sokan nem is értik miért?

21F

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont máj. 21. 12:35 Privát üzenet
Frusztráltság a kilátástalanság miatt, hogy nem tudsz az életedben egyről a kettőre lépni. Ennyi örömük marad az életben, amitől kicsit jól tudják magukat érezni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont máj. 21. 12:40 Privát üzenet
Passz. Én se értem. Én nem szeretek szenvedni. Ha valaki àjulàsig issza magàt, hàny meg minden az bizony màr szenved.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont máj. 21. 12:43 Privát üzenet
A gyerekek élete nem csak játék és mese. Szeretnek IHB-t játszani, nincs ezzel baj. :)

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont máj. 21. 13:00 Privát üzenet
Egymással menőznek, ezt tanulták, céltalanság, megküzdési képtelenség, ilyen dolgok végett.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont máj. 21. 15:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De ez nem csak itthon jellemző. Az angol jómódú fiatalok mégdurvábban züllenek.

# 8/10Időpont máj. 21. 19:15 Privát üzenet
Mert ha nem ezt csinàlod akkor te igazàból nem élsz meg pazarlod a fiatalsàgod. Biztos te is hallottad màr ezt. Szóval ezek csak mennek a csorda utàn. Szerintem inkàbb az a jó élet ha az ember mindenféle jó helyekre eljut, jól àll anyagilag, talàl magànak normàlis tàrsat. Na az màr élet.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont máj. 21. 19:57 Privát üzenet
Én is kilátástalannak látom az életem, 1 évig voltam egy suliban közalkalmazott, és 1-2 kisüveges vodka lement a torkomon reggelenként, amikor már éreztem, hogy kell bennem egy löket a qrvaéletnek... 25/F

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont máj. 24. 22:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ismertek alkoholista fiatal lányról szóló filmet?
15 évesen lehetek alkoholista? Minden héten iszok valami alkoholt, mert nem bírom ki nélküle. Mit csináljak? (tobb lent)
Miért van ennyi fiatal érettlen férfi/fiú?
Alkoholista fiatal lany egy drogos fiuval?
Komárom-Esztergom megyében miért van ennyi züllött, drogos, alkoholista fiatal?
Mi a véleményetek a mai világban arról, hogy egy 20 éves fiatalemberként abszolút alkoholista vagyok?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!