Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi alkoholista...

Miért van ennyi alkoholista fiatal?

Figyelt kérdés

A környezetemben mindenki iszik. Minden hétvégén, de van, aki hétköznap is. Sokan az ájulásig isszák magukat, lányok is. Ez miért jó? Ezeknek a fiataloknak a szülei nem veszik észre, hogy a gyerekük mit művel? Hiszen egy másnapos embernek is piaszaga van.

Minden buli, születésnap, nyári fesztivál a kábulatról szól. Aki ebben benne van, leírná, hogy erre miért van szükség? Bátorságot ad? Úgy viccesebb a világ?



2019. máj. 21. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Régen is ilyen volt a világ. Mit vagy úgy kiakadva? Bulikon szokás berúgni.
2019. máj. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De minden héten?? Aztán ezekből lesz 30 éves korukra a ráncosképű alkoholisták, akik szidják az egész világot.
2019. máj. 21. 12:30
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki meg teheti tegye meg, ha ő így érzi jól magát akkor igyon, engem meg azért ítélnek el mert sokat szeretnék utazni legalább 50 éves koromig és ezt sokan nem is értik miért?

21F

2019. máj. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Frusztráltság a kilátástalanság miatt, hogy nem tudsz az életedben egyről a kettőre lépni. Ennyi örömük marad az életben, amitől kicsit jól tudják magukat érezni.
2019. máj. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Passz. Én se értem. Én nem szeretek szenvedni. Ha valaki àjulàsig issza magàt, hàny meg minden az bizony màr szenved.
2019. máj. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek élete nem csak játék és mese. Szeretnek IHB-t játszani, nincs ezzel baj. :)
2019. máj. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egymással menőznek, ezt tanulták, céltalanság, megküzdési képtelenség, ilyen dolgok végett.
2019. máj. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De ez nem csak itthon jellemző. Az angol jómódú fiatalok mégdurvábban züllenek.
2019. máj. 21. 19:15
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha nem ezt csinàlod akkor te igazàból nem élsz meg pazarlod a fiatalsàgod. Biztos te is hallottad màr ezt. Szóval ezek csak mennek a csorda utàn. Szerintem inkàbb az a jó élet ha az ember mindenféle jó helyekre eljut, jól àll anyagilag, talàl magànak normàlis tàrsat. Na az màr élet.
2019. máj. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is kilátástalannak látom az életem, 1 évig voltam egy suliban közalkalmazott, és 1-2 kisüveges vodka lement a torkomon reggelenként, amikor már éreztem, hogy kell bennem egy löket a qrvaéletnek... 25/F
2019. máj. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!