Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi fiatal érettle...

Miért van ennyi fiatal érettlen férfi/fiú?

Figyelt kérdés
Engem nagyon tud zavarni, hogy rengeteg vaver, és a kollegáim is javában éretlenek, és aki nem egy váleményem van azt kirekesztik. Sokszor akik meg ez alapján általánosítanak engem is egy kalap alá vesznek velük mert egy korosztály vagyok velük. Nem tudom pontosan megfogalmazni éretlenség alatt, de pontosan lehet érezni ko az, és ki nem. De sokszor például azzal jér, hogy a nőket semmibevevő módon élnek, de ennél jóval bővebb. Például elmondom a munkahelyemen a felállást rajtam kívül. Van egy srác 21 éves alkoholista, láncdohányos, de azért képes a nőkkel rendesen bánni, és normális humora van. Van egy 22 éves srác, szintén alkoholista és láncdohányos, a nőket semmibe veszi, mindig mondogatja hogy ezt, meg azt megb*szná..., facebookon Oravecz Nórás idézeteket osztogat meg, és az aktuálpolitikához abszolút hozzánemértő, néha röhejes gondolatait írja ki. Ban egy 28 éves pali, akinek van barátnője, van egy 4 éves lánya, de állandóan azzal dicsekszik, hogy a barátnője háta mögött ezzel-azzal félrek*rt. Állandóan kérdezgeti tőlem, hogy az adott csak aki épp arra jér, azt megb*sznám-e.( Muszály eljátszanom nekik egy szerepet, és mondogatni hogy igen, milyen jó segge van stb, de egyáltalán nem így gondolom, de ha nem tenném kiközpsítenének.) Van 2 kolegina, akikkel többszöris láttam, hogy csókolóztak, meg lennék lepődve, ha nem lenne több is köztük. Van egy 29 éves szűz srác, aki rendes, normális, de nagyon félénk, általában nem is köztünk szokott lenni, hanem 40-es anyukákkal társalog, mert a korább említett személyek közül 2-en állandóan csesztetik. Van egy 28 éves srác, akinek van barátnője, talán ő a legnormálisabb, rendes, el lehet vele veszélgetni, nincs semmiféle alkoholizmus vagy hasonló gondja. Van egy 31 éves, aki elmondása szerint úgy 28 éves koráig nagyon alvilági személy volt. Először alkoholista volt, majd áttért a drogokra, k*rvákat futtatott.. aztán kapott 2 év börtönt, ahol valami vallési csooortba keveredett, és akkor megtért, és most vallési fanatikus lett, akinek csak ez az egyetlen témakör amiben lehet vele beszélni. Van egy felesége, és most született második gyereke... Van mégegy srác, aki 24 éves, rappel, a szövegei alapján azt hittem, hogy nagyon értelmes kreatív, de személyesen meg nem ilyen egyáltalán. Állandóan keres magának egy ellenséget, akin kiéli magát, a főnökségnek felnyomja, azokatbis akik véletlenül hibáztak.. Van egy (bocsánat a kefejezésért) nagyon ronda barátnője, aki terhes, de egyik kollegint nemrégiben a WC-ben lesz*patta, de szerintem mér máskor is megtörtént ilyen vagy több köztük. És vagyok én, akinek meg kell játszania magát, hogy elfogadják. Ezzel nem kérkedni alarok, hogy én hú de érett vagyok, bevallom sok dologban talán én is elég éretlen vagyok, de többnyire törekszek annak lenni. Miért lrzem, hogy ilyen logikátlan, buta emberek vesznek engem körül, pedig valószínűleg én is az vagyok, csak magamról elég nehéz ilyen véleményt formálni? Vagy ha tényleg ők az érettlenek, mi okozza ezt, hogy ennyien vannak?

2017. jún. 22. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Miért kell mindenkinek novellát írni ide? És azt is tele helyesírási hibákkal.
2017. jún. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

Ez mindig így volt. Ha egy picit komolyabb munkatársakat akarsz, akkor tanulnod kell és kitörnöd a szintről.

A leírás alapján egy raktár, bevásárlóközpont dolgozói lehettek. Van feljebb, ott is van pár érdekes dolog, de messze jobb! :)

2017. jún. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Dzseri ***** válasza:

hol a fenében dolgozol?

én a helyedben felmondanék

2017. jún. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

#1 +1


Meg nem csak a huszonévesek ilyenek ám, sok 30-40-est láttam már, akik így nyilvánultak meg.

2017. jún. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem direkt válogatták össze így ezt a bandát. Valami pszichológiai kutatás (ki bírja tovább...) alanyai lehettek.
2017. jún. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

1-es:

Elször is a válaszodnak semmi köze a kérdéshez. Nem adtál rá választ. A te hozzáállásoddal visszakérdezhetném akár, hogy miért kell ennyi embernek kritizálnia a másikat, ahelyett, hogy érdemleges választ próbálna adni, vagy ha nem akar akkor hagyja ki a kérdést. De legalább rendes kritikát írtál volna minimum egy indokkal alátámasztva, de nem.


Másodszor. Szerintem nem helyesírási hibák, hanem sokkal inkább elgépelés. Telefonon könnyű mellényomni. Például nekem az "É" és az "Á" egymás mellett van, sokszor félrenyomok. De amúgy valóban sok hibát írtam, általában át szoktam ellenőrizni az írásomat, de most valahogy kimaradt.


Harmadszor. Miért gond, ha valaki a kérdés után hosszasan magyarázni próbálja az adott szituációt, hogy érthetőbb legyen? Mennyivel lenne jobb, ha odafingok egy 5 szavas kérdést és annyiban hagyom?

És egyébként egy gyárban dolgozok. Egy évet jártam egyetemre, de rájöttem, hogy az egész a pénzről és a kizsebelésről szól, és ezt nem voltam hajlandó elviselni, és táplálni a korrupciót, így maradtam csupán egy OKJ-s rendszergazdai képzettséggel, amit a kutya nem fogad el. Szóval ez a szitu. Mindenkinek köszönöm a választ. Ezek szerint csak én vagyok ilyenekkel körülvéve.

2017. jún. 22. 20:55
 7/12 anonim ***** válasza:
Engem meg pont éretlen idióta nők vesznek körül egészen 20 éves kortól 45-ig és mind gyerekszinten van.. ami nagyjából közös, hogy ők is láncdohányosok. Van köztük olyan, aki kapcsolatba van, de félrekavar
2017. jún. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 KJUsul ***** válasza:
58%

Mert ez az elcseszett, demokráciának hazudott, ócska emberellenes diktatúra, ami a világban van, az egoizmuson alapul. Ezek mind egoisták, sz*rnak mindenkire saját magukon kívül.

Már előre sajnálom azokat a gyerekeket, akiknek ezek lesznek a szüleik, mert sok szeretet nem fog jutni nekik az biztos. Továbbá, amint keményedni fog a helyzet (mert fog!), pillanatok alatt kibújik az egoista énjük, és saját gyerekeik ellen fordulnak majd, mert képtelenek az önfeláldozásra és a szeretetre.


Ezzel nincs mit tenni ez ilyen világ, Keresd azokat, akik hasonlóak hozzád, akiknek ez nem felel meg. Ha kiközösítenek, azzal csak nyersz! A végén addig alakoskodsz majd, míg nem fogod tudni, mennyi a megjátszás és mennyire váltál magad is olyanná mint ők. Ha ezt el akarod kerülni, távolodj elé tőlük, ennyi.

2017. jún. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 KJUsul ***** válasza:
100%
És most, hogy már megírtam a tanácsomat: éretlenek, egy "t"-vel. Kollegina, kolléga két "l"-el. A betűtévesztésekbe nem kötök bele, olyan előfordul velem is sokszor, de a helyesírást nem ártana gyakorolni egy kicsit.
2017. jún. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ez most nem elírás volt. Ez tényleg helyesírási hiba. Kösz hogy kijavítottál.
2017. jún. 26. 01:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!