Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért dohányzás közbe jutnak...

Miért dohányzás közbe jutnak eszünkbe a legjobb gondolatok? Persze csak dohányosoknak

Figyelt kérdés
Miért dohányzás közbe jutnak eszünkbe a legjobb gondolatok? Persze csak dohányosoknak

2019. máj. 22. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én ezt nem tapasztaltam. Lehet hogy csak beképzeled, nem? ;) :D
2019. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Cigeretta nélkül is ha pár percre a lassú ki-és belégzésre koncentrálsz, ugyan ez történik. Plusz nem kapsz rákot és én sem,mivel be kell szívjam,ha akarom,ha nem.
2019. máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Mert nem vagy képes cigi nélkül 5 percre kitisztítani a fejed és nem koncentrálni másra. Zuhanyt próbáltad már?
2019. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Gondolom azért, mert a dohányosok a szabadidejük 90%-át bagózással töltik, így sok egyéb elmélkedési idő nem marad...
2019. máj. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Én közben zenét is szoktam hallgatni. Tehát nekem kikapcsolódás és egy teleport az adott zene hangulatába, amivel újabb rálátásom születik a témára. Meg persze a nikotin élénkítő hatása is közrejátszik, de valóban elérhető lenne ez más úton is csak, csak ez gyors és kéznél van.
2019. máj. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Csa a kérdés a kérdés, és csak nekünk, szenvedélyes dohányosoknak szól. A dohányzásról a vélemény mindig változó. Én 20 éve dohányzom, és a tüdőm tökéletes. Most vizsgálták, és 99,8%os.

Az érrendszerem rugalmas, és tiszta. Szerintem a szenvedély kell az élethez.

Kiegészíteném a kérdést.

Dohányzás, és kávézás közben nagyon jó ötleteink támadnak. Szerintetek miert? 😁

2019. máj. 23. 03:53
 7/7 anonim válasza:

Olyan mint a wc-n, sokan ott tudnak "kikapcsolni".


A reggeli cigaretta es kávé a legjobb, nem az okostelefonodat nyomkodot, vegetálsz, tudsz agyalni, elmélyülni, átgondolod milyen szar lesz a mai napod mész dolgozni.. Es kezdödik a rohanás..

Persze ehhez nem kell cigi, ez csak saját vélemény:)

2019. máj. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!