Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki szerette nézni az Exatlont?...

Ki szerette nézni az Exatlont? Mit gondoltatok erről a műsorról?

Figyelt kérdés

Melyik volt a kedvenc csapatotok? Kedvenc játékosotok? Ki volt szimpatikus, illetve kevésbé szimpatikus? Melyik akadálypálya volt az, amit szívesen kipróbáltatok volna? Szerintetek Palik jó műsorvezető volt?

A szuperdöntőről hogyan vélekedtetek?



2019. máj. 22. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Számomra máig rejtély mit lehetett azon szeretni.
2019. máj. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem néztem, de a 80 éves nagymamám imádta. Azt mondta, hogy mennyi jó pasit összeválogattak, jó nézni őket. Holnap megkérdem ki volt a kedvence, és mit gondol a szuperdöntőről. Palik neki semleges, olyan van de minek ember.
2019. máj. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy valóságshow-szerű hülyeség volt, ahol Kokszos Karcsik és Vastagcomb Verák beszélték ki egymást a másik háta mögött a kamerába minden rész végén, kb. ennyi értelme ha volt.
2019. máj. 23. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%

Èn az első pár hètben nagyon szerettem! A kihívóknak drukkoltam. De ahogy haladt előre a müsor ,kezdtem egyre inkább rájönni ,hogy ez is egy megrendezett reality. Valamint az ,hogy nem voltak tiszta verseny szabályok (Fodor Rajmund elmondta egy interjúban a kiesèse után) az is nagyon gáz.

Az utolsó pár hètben már nem is nagyon nèztem. De az utolsó rèszt igen . Èn kiesèse előtt nagyon szerettem Katát, s emiatt nem sajnálom tőle a győzelmet. Az ,hogy visszahívták,amit èn egy inkorrekt döntèsnek gondolok, meg megint csak a szerkeztők sara.Ezèrt is tartottam gáznak amit az emberek Katával" műveltek" a müsor után a közössègi oldalakon..

2019. máj. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én a bajnokokkal voltam, de csak azért, mert Mikit ismertem egyedül az egész játékból, a többiek nevét, még csak hírből se hallottam, de hallottam olyanokat, hogy előre megírt forgatókönyv szerinti műsor volt és, hogy az adott héten el volt döntve, hogy kinek kell pl. a villajátékot, vagy a végjátékot megnyerni, illetve elbukni! Állítólag az a bizonyos '20 milla' se létezett... Mondták nekem jócskán. Hogy ebből az egészből mi igaz azt nem tudom, de Palik mindig azt mondogatta, hogy 'ez az egzatlon' ezek szerint, akkor itt bármi megtörténhetett. Miután rájöttem 1,2 dologra a vége felé már én sem néztem.
2019. máj. 24. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!