Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » BKV-buszokon miért van az,...

BKV-buszokon miért van az, hogy az utasok jó része megáll a busz elején és nem menne tovább? A busz hátsó része meg majdnem üres.

Figyelt kérdés
Aztán még az ilyenek vannak megsértődve ha arrébb kell állniuk a többi felszálló utas miatt. Elsőajtós busznál is is láttam már nem egy hasonló esetet. Szerintem a busz vége is oda tart ahová az eleje.
2019. máj. 23. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Metrón minden nap ugyanezen gondolkozok.

Én elhiszem, hogy ezek letojják, hogy más nem fér el, amit nem tudok megérteni, az az, hogy nekik tényleg ennyire jó az, ha mások rajtuk verekedik keresztül magukat? Nem lehet kényelmes... (Vonaton szoktam az egyik ajtónál megállni, mert csak ott tudom lepakolni a sok kilós holmimat, és nagyon nem kellemes ott ácsorogni...)

2019. máj. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Félnek, hogy nem fognak tudni leszállni.

Elsőajtósnál már sajnos nem jut eszükbe, hogy minimum a középső ajtónál szállhatnak csak le.

2019. máj. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy a 20 méteres villamosmegálló legelején megáll, méghozzá az út közepén, a többiek pedig menjenek csak a villamossíneken. Meg a jóqrvaanyád :)
2019. máj. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként tényleg ugyanilyen a metrón, amikor valaki helyet foglalna. Ehhez a már ülő embernek két centit arrébb kéne csusszannia, és így le tudna ülni aki szeretne. De úgy ül arrébb (vagy sehogy) mintha ez akkora nagy fáradságába telne, rá van írva az arcára. Egyszerűen hihetetlen.
2019. máj. 23. 19:55
 5/5 anonim ***** válasza:
ez egy rejtélyes kérdés, ami megválaszolatlan marad, de nemcsak buszra, hanem villamosra is érvényes, de nagyon idegesítő a helyzet. Talán félnek, talán mégis szeretik egymást az emberek, talán, hogy ne fázzanak, talán nem tudják a szabályokat. Bármi lehet...
2019. máj. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!