Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire számíthatok ha megverem?

Mire számíthatok ha megverem?

Figyelt kérdés

Van 3 gyerek akik az utcán meg a sulijuk előtt amikor elmegyek beszólogatnak. Meg nekem akarnak több vs. 1-be jönni. És ez megy már fél éve. Tudom nem ettől függ de le íroma paramétereimet Az egyik gyerek a legnagyobb szájú elvileg 69 kg bár szerintem inkább 66-67. Szálkás és 1 évet boxolt, kykoshinozott175-176 cm magas. A másik az barna (bár nekem mindegy , hogy magyar e vagy barna, én nem ítélem el a normális barnákat sem) de az alja embereket ha magyar akkor is, pl a másik kettő is fehér ő 1 évet wing chun-zot 184 magas kb 95 kg körűl lehet. A harmadikról nem is írok mert neki vissza szóltam mikor beszólt, és el is halgatott. A többi viszont csak akkor szájal ha többségbe vannak. Ha vissza szólok nekik akkor utánam rohannak mindig. Ha nem szólok vissza az sem használ. Ha egyedűl vannak meg csak simán köszönnek. A nagy darab másik 4 tesája mellett, csúnyát mondott a bnőm-re én elkattantam nagyon. Nekik akartam egyedűl menni, de egyik haverom fogott vissza. Mert valószínüleg mind az 5-en vertek volna. Azon gondolkozok , hogyha egyedűl lesznek akkor beléjük kötök én, kiprovokálom , hogy megüssenek. És megverem őket. így mellékesen.Én 2 évet taekwondo-ztam és kick boxoltam 181,5 cm vagyok 78 kg! Utána meg ha megvernek feljelentem

őket mivel én 17 éves vagyok , ők 19-20 évesek. Illetve szólok a 115 kg-s thai box-os hegyomlás haveromnak. Aki ha elkattan mindet kórházba jutattja!



2019. máj. 24. 10:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Nyilván azért csinálják, hogy hátha nekik mész. Ha így történik, mivel készültek rá, összeszurkálnak a gcibe a hegyomlás haveroddal együtt. Ráadásul önvédelemből.

Még azt se javasolnám, hogy egyenként szorítsd meg öket valahol, mert másnap 5-en taposnak rá a nyakadra. Utána meg jól feljelented, de rohadt szar ám full gipszben, lyukas májjal szembesítésre, kihalgatásokra járni.

2019. máj. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindig az ilye egyévetkaratézott meg egyévetboxoltaknak van a legnagyobb pofája. Én 93-ban kezdtem, mégsem szeretem ha ilyen balekok jönnek, mert cask kordinálatlanul rúgapálni tudnak, és vagy ök okoznak kart vagy én.


Jól értem, azért akarod feljelenteni mert visszaütnek?

2019. máj. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Ez melyik szar gettó szakmunkásban van?
2019. máj. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezek nem a te sulidba jarnak?? Jobb lenne ha mas utvonalon mennel es kikerulned a bzikat. Egyszerubb lenne. De egyebkent onvedelembol megverheted oket. Aztan majd hogy a birosagon mi lesz azt sose lehet tudni, foleg nem ebben az orszagban. De hivatalosan megvedheted magad. Bar itt olyan hulye torvenyek vannak hogy pl nagy kart okozol bennuk, hiaba volt onvedelem te leszel megbszva csúnyàn.
2019. máj. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Kb. mindannyian mentek a sittre, vagy az intenzívre, ezt akarod?
2019. máj. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta mortal kombat 😁
2019. máj. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hol laksz, egyébként? Detroitban?
2019. máj. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vagy került el őket, vagy humorral próbáld elejét venni a dolognak. Ha beszólnak neked, bármit, jó lenne tudni, miket szoktak mondani, akkor elég csak annyit válaszolni: Sziasztok. Ettől meglepődnek, mert nem ezt várták. Vagy kérdezd meg tőlük: Miért van ma megint rossz napotok? Ha megírod, miket mondanak, megírom, hogy válaszoljál rá, és lehet, hogy le tudod végleg szerelni őket, talán még haverok is lehettek.
2019. máj. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
folyt.: Ezeknek kisebbségi komplexusuk van, azért ilyenek.
2019. máj. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Már amikor mész feléjük, amikor éppen eléjük érnél, de még ne mondhassanak semmit, már mondd nekik, hogy "Sziasztok", de semmi többet, hogy mi a pálya vagy ilyen szellemességet, csak szimplán köszönjél, és menjél tovább. Ha legközelebb is szemtelenek, akkor az a legjobb, ha olyan szöveggel válaszolsz, amitől meglepődnek, mert nem erre számítottak. Lehet teljesen nem oda illő: A francba, hogy megint otthon felejtettem a nem tudom mit, Vagy: Ti is úgy tudjátok, hogy - és kérdezz valamit a faluval kapcsolatban, egy ottani lakóval kapcsolatban, de ne bántót v. sértőt.
2019. máj. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!