Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szótlanságból ki lehet jönni?

Szótlanságból ki lehet jönni?

Figyelt kérdés
Már unom hogy egy beszélgetéshez nem tudok mit hozzá tenni, mert szótlan vagyok, ilyenkor egyszerűen nem jár semmin az agyam. ugyan ez a helyzet neten is. Ki lehet jönni belőle? Hogyan?
2019. máj. 25. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez a helyzet... Mondjuk neten valamelyest jobban egy a kommunikáció, de én is mindig téma híján vagyok. Ráadásul az olyan dolgokhoz, amelyeket általában szeretnek a fiúk egyáltalán nem tudok hozzászólni. 18/L
2019. máj. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tőlem már megszokták hogy nem szólok hozzá a témákhoz, ha megkérdeznek is max tőmondatokba válaszolok. Engem nem zavar, sok dologtól menekülök meg azért mert nem jár a szám, ha meg hozzászólok akkor furán néznek hogy mit dumálok annyit. Nem is igazán tudok sokakkal szót érteni de engem nem zavar sőt egyre jobban tetszik hogy keveset beszélek. Amíg mások dumálnak én kifejtem magamban a véleményem á másikról, a témáról, amit rendszerint meg is tartok. Ha nagyon akarsz akkor mondj el személyesebb dolgokat, tapasztalatokat, bár nekem ez nem a világom azt látom a beszélgetések átlagba ezekre épülnek.


18F

2019. máj. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is szótlan vagyok :D

Én is csak akkor beszélek ha az fontos vagy kötelező.

Én inkabb olyan embernek tartom magam aki a háttérből figyel. És csak figyel.

Olyan vagyok aki gyűjti az informaciót és ha kell, csak akkor használja fel azt.

Néha zavar engem a szótlanságom de valahogy nekem bőven elég annyit beszélnem amennyit muszály és kész.

2019. máj. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17/f
2019. máj. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én meg már lassan beszélni is elfelejtek.
2019. máj. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Magamban vezetem le a véleményem egy témáról, mert körülöttem úgyis vannak mindig olyanok akik csak azért is megmagyarázzák a dolgokat (akkor is ha nem értenek hozzá). Ezért ha kérdeznek rövid válaszokat adok, mert volt rá példa, hogy amikor rendesen beszéltem akkor a, meglepődtek, hogy tudok beszélni.. b, rendesen engem néztek hülyének, mert nehogy én tudjam már jobban.. Ezért tértem át az előző stílusra. 18f
2019. máj. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!