Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik állandóan azt mondják,...

Akik állandóan azt mondják, de jó lenne már meghalni, miért szaladgálnak éjjel-nappal orvoshoz?

Figyelt kérdés

Ti is ismeritek ezt a típust: 24/7-ben panaszkodik, de már a legkisebb megfázással is rohan a rendelőbe, hogy műtsék meg, szóval annyira mégsem akar meghalni, de akkor miért ismételgeti folyton, hogy „bárcsak meghalnék”?


Sajnálni kellene? Mert amikor azt mondom, hogy hagyja itt az életet, ha annyira elviselhetetlen, akkor egyből én leszek a gonosz/lelketlen.


2019. máj. 26. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Sajnáltatják magukat.
2019. máj. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Én is azt mondom, évente 1x jarok a céges kötelező kivizsgalasra. Most egy balesetben szerintem el volt törve pár bordám de nem mentem dokihoz vérmérgezés elvisz, egy frászt vitt el, meghalni sem egyszerű
2019. máj. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%
Mert nem meghalni akarnak hanem panaszkodni.
2019. máj. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!