Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Gondolgoztatok már azon hogy...

Gondolgoztatok már azon hogy milyen jó lesz az örök életben hogy állandóan csak nappal lesz?

Figyelt kérdés
És nincs szükség számukra majd pihenésre sem csak ha úgy szeretnénk.
2017. júl. 11. 22:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Most, hogy így kérdezed, nem gondolkoztam még ezen, szerintem sokszor az éjszaka is kimondottan hangulatos és szép. Egyébként miből gondolod, hogy az írásokban szereplő világosság a nappal fényére utal? Nem lehet átvitt értelemben értendő?

Az a helyzet, hogy túl sokat nem tudunk a mennyről, ráadásul az a kevéske is mindig képek formájában tárul elénk a Szentírás szavaiból, így feleslegesnek érzem az ennyire konkrét találgatásokat.

2017. júl. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egyébként kíváncsi vagyok, milyen képességei lesznek a Mennyországban a halottnak, amikor odakerül.


A Pál Utcai Fiúkból például szerintem Nemecsek biztos a Mennybe került. Vajon halála után nézette mi történik a társaival a Grundon? Az Isten közölte vele az Univerzum titkait, hogy hogyan működik a világ?

2017. júl. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló:Köszönöm szépen a válaszodat. Kedves vagy egyetértek veled.
2017. júl. 11. 23:14
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves második hozzászóló: Nagyon jó a meglátásod arra én is kíváncsi vagyok. Köszi a válaszodat.
2017. júl. 11. 23:15
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

Érdekesnek tartom, hogy mennyire már erőnlétünk lehet majd.


Nemecsek nem nézhette végig a Grundot, mert a halottak nem tudnak semmit. El van rejtve a személyiségük valahol Isten emlékeiben,(ez a sír) és majd csak a Feltámadáskor folytatódik az életük, egy elváltozott testtel.

Addig se kép, se hang:)

2017. júl. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ozmium42 ***** válasza:
Nagyon szeretek aludni. :(
2017. júl. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14%

szervusz


Isten az embert a Földre teremtette az örök élet kilátásával.

S Jézus ezeréves uralma alatt sem lesz másként, a Földet nem az angyalainak, hanem az emberek fiainak hozta létre lakásul.


A feltámadás is ide a földre fog megtörténni.

Ellenben, Isten szándékában kudarcot vallott volna a Földet és az itt tervezett életet illetően, és az ember sem tud ezek szerint itt élni örökké.

2017. júl. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha így is lenne,egy idő után megunnád.
2017. júl. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%

Soha nem lesz olyan hogy unni fogsz valamit.


Ez csak egy buta emberi tökéletlen gondolkodás.

2017. júl. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

living withness


De mi az oka,hogy nem lesz holdfényes éjszaka,gyönyörű csillagos éggel? Mi ezzel a baj?

2017. júl. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!