Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akarok csak menni és...

Miért akarok csak menni és világot látni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom mi van velem, semmi sem érdekel csak az hogy mennyek, autót vezessek és világot lássak, nem tudom miért van ez velem?

Nyelvet sem tudok rendesen, tanulni akartam de egyszerűen nem bírok magammal annyira mennék már, pontosan hogy hova azt én sem tudom, vannak ilyen tervek hogy ide és oda is jó lenne, mi lehet velem?

Suli sem érdekel már, semmi más nem.

Egy 21 éves.


2019. máj. 26. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele, folyton mennék, világot akarok látni, benne vagyok csomó utazós csoportba, de nem úgy tűnik, mintha a közeljövőben lenne rá lehetőségem. (Van rá pénzem, mert dolgozom, tudok angolul, de útitársam nincs inkább a párom személyében)

Tanulok, mellette dolgozom, és egyre inkabb úgy érzem elszalad a szabadidő mellettem amit utazásra, vagy környezetváltozásra fordíthatnék.

Végzős egyetemista vagyok, jövő nyáron már nem leszek szabad ennyire, sokkal problémásabb lesz a szabadság, mint gyakornokként. Ha egyáltalán jövőre összejön valami.


Egy 21 éves :)

2019. máj. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden normális emberben benne van a vágy,hogy lűsson,megismerjen,tapasztaljon és álvezze az életet. Régen is így volt,már a "középkorban" is,hogy a fiatalok külföldre mentek világot látni,majd hazajöttek a tapasztalattal és kamatoztatták. Ma is ez van és egyre inkább ennek kellene lennie,hogy menejen a fiatal,hozzon haza jót és tanulja meg értékelni azt a sok szuper dolgot,ami itthon van.


A szomorú az,hogy nyelvtudás,szakma,diploma nélkül max csicskáztatni fognak feketén. Vagy olyan dolgokba keveredsz,ami sem neked sem az ország hírének nem lesz jó. Sajnálatos,hogy 21 évesen az iskola neked undor,én 35 vagyok,de még nem szálltam ki az iskolapadból. Persze dolgozom is :).

2019. máj. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképp érzek. Csak csóró vagyok így nem nagyon van pénzem rá.
2019. máj. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is így érzek, viszont a tömegközlekedést részesítem előnyben, mivel számomra sokkal szabadabb lenne a kirándulás :).


Egy 18 éves.

2019. máj. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Benne van a génjeinkben :)

Rövid összefoglalás magyarul: [link]

Több információ:

[link]

Magát a kutatást nem túrom elő, de ezek szépen összefoglalják.

2019. máj. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!