Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen szakra menyek hogy...

Milyen szakra menyek hogy nekem is tetszedjen? Vagyis én ujabb és ujabb hejekre akarok menni, megszeretném ismerni a világot, a természetet, megszeretném mutatni aszt a világot amit én látok. Ez egyik legnagyobb álmom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. febr. 25. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jelentkezz viccmondónak mert ennyi helyesírási hibát már nem lehet véletlen egy mondatba írni. ;D
2015. febr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Helyesírás-szakra.
2015. febr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy sokat kell tanulnom de azért én eszt komolyan gondoltam. Igazatok van nem irok helyesen még , de én aszt hittem hogy megérttek engem. Mindenkinek más a véleménye .
2015. febr. 25. 22:23
 4/6 piriiiii ***** válasza:
Bölcsész-szakra semmiképp.
2015. febr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Először végezd el a speciális iskolát....
2015. febr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezaz, magyar mentalitás! Nem kéne bántani a kérdezőt, nagyon nem kéne!

Kérdező: Szerintem tényleg tanulj sokat, de ha már megvan az akaratod és felmerült a gondolat, hogy teszel érte valamit akkor jó úton jársz. Például megtanulhatsz helyesebben írni. Olvashatsz sok könyvet úgy bővül a szókincs is, és látod a szavakat helyesen leírva. Bár nem tudom, hogy mennyire áll közel a mai fiatalokhoz a könyv. Én még csak 18 vagyok, de hetente elolvasok egy könyvet. Nem régen kezdtem, de azóta sokkal élénkebb a fantáziám, suliban is jobban teljesítek. Többet tanulok, mivel kezdem megszokni a seggelést a könyvek fölött, így a sulis jegyzeteknél is sokkal könyebb dolgom van.

Így nem lehet megmondani, hogy milyen szakra menj. Amilyen tantárgyból jó vagy, hát tanuld tovább! De egy valamit jó megemlíteni: nem az iskolában fogsz megtanulni pénzt keresni, hogy bejárhasd a világot, és elérhesd az álmodat. Az iskola csupán a papírt biztosítja, de az igazi tudást és a tapasztalatokat az élettől szerzed meg.

2015. febr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!