Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban baj, hogyha ilyen vagyok?

Valóban baj, hogyha ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a mai modern világot, modern dolgokat. Jó, az internetet, szupermarketeket, telefont igen, de sokkal jobban érzem magam régiesebb dolgokkal körülvéve.

Minden álmom egy olyan otthon volt, ami szintén régies stílusban van berendezve, állólámpa, hintaszék, nagy függönyök, számomra ez otthonos (a kevés bútor, nagy szabad terek nem). Meg persze a saját szobám berendeztem olyanra, amilyen nekem tetszik (szintén régi lámpa, képek a falon, régi könyvek).

Imádom a balettet, ilyen képekkel van teli a szoba, ill egyéb ezzel kapcsolatos dekorációim is vannak.

Ruhákból is a vintage darabokat szeretem, ezen felül nem foglalkoztat az öltözködés, megvannak a kedvenc ruháim, nem szeretek vásárolni (maximum turizni).

Könyvekből is inkább a régieket szeretem (antikvárium), gyűjtöm őket.

Nem utálok semmit divatból, van pár közösségi oldalam (na jó, Instám nincs), nem szokásom leszólni, aki máshogy él, vagy máshogy érzi jól magát.

Nem képzelem magam különleges hópihének se (a saját felfogásomban én vagyok a legegyszerűbb, leghétköznapibb ember, akit ismerek).

Szeretem a természetes dolgokat, sminkelek ugyan, de a természetes kozmetikumokat szeretem (meg mindent, aminek szép, régies, egyszerű, letisztult doboza van).

Vannak gyerekes dolgaim, számomra a hét napjainak színe van a számoknak meg hangulata. Szeretem fényképezni a felhőket, illetve régebben festettem is.

Ha megismerek valakit, akit kedvelek, akkor mindig elképzelem, hogy beszélgetünk, hogy én mit mondanék, ő mit mondana. A valóságban viszont nagyon zárkózott vagyok.


2019. máj. 26. 20:17
 1/8 A kérdező kommentje:
25l (gondolom, a leírás jobban tükrözne egy 14 évest...)
2019. máj. 26. 20:17
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem baj.
2019. máj. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
miért lenne baj?
2019. máj. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is odavagyok a régi világért. A mostani nem hoz lázba valamiért...

Szivesen élnék az 1400-1500-1600-as években és utazgatnék, felfedeznék :D. Biztosan más volt akkor utazni, mint manapság. Tény, hogy van internet, és bármit megtudhatunk, amit csak szeretnénk. Viszont számomra unalmas.


Nem hinném, hogy gond van veled és a felfogásoddal :).

2019. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, én kifejezetten bírom az ilyen különc embereket (talán mert én se vagyok teljesen "normális"). :)
2019. máj. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem szimpatikus vagy.

31F

2019. máj. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bem, én is ilyesmi cagyok :) 21L
2019. máj. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*nem
2019. máj. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!