Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Attól most miért tartanak...

Attól most miért tartanak értéktelennek mert még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Valaki mondja már meg nekem intelligensen hogy miért gáz szűznek lenni. Hogy miért tartják ezt gáznak? Akkor az kevésbé gáz ha valaki állandóan szexel?
2019. máj. 28. 07:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ikrek vagyok.
2019. máj. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

A) A sok lúzer férfi így akar magának puncit szerezni. Manapság kihalt a gerincesség miszerint csak olyan lánnyal kezdenek, akivel hosszú távra akarnak tervezni. Sok kapcsolat csak a szex után szövődik, ha átment ezen a vizsgán.

B) Azért mert sok az önző tesze-tosza aki nem tudja mi jó a másiknak és egy idő után fárasztó bevezetni a rejtelmekbe a szűz egyént, mert megsértődik, nem érez rá, ki akarja próbálni mással is...

C) Azt jelzi nem vagy elég kapós a másik nem szemében.

2019. máj. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Hány éves vagy?
2019. máj. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
71%
Intelligens emberek szerint nem gáz szűznek lenni.
2019. máj. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
nem értéktelen a szűz ember. de sokan (pl én is) nem kezdenek szüzekkel, mert nem akarnak tapasztalatlan emberrel lenni. mások meg pont értékelik a szüzességet.
2019. máj. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, te kit tartasz értékesnek?
2019. máj. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy nem vagy szűz! Úgyse fogják tudni, hogy igaz-e. Eleve nem illik ezt szóbahozni, a párodon kívül (ha lesz), nem tartozik senkire.
2019. máj. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Megmondó92 válasza:
57%

Úgy gondolják, hogy az "nem normális" állapot, ha kilógsz sorból.

Ne hallgass azokra, akik ezt mondják, mert nagyon is értékes dolog a szüzesség, csak nem becsülik meg, mert a többségnek ez az idióta, megrögzött felfogása van ezzel kapcsolatban, pedig sok bajt elkerülhetnének az emberek, ha várnának, és azzal veszítenék el a szüzességüket, akit tényleg szeretnek, és utána nem feküdnének le fűvel-fával, hanem mindig a szeretett személlyel.


Megmondom őszintén, engem sokat szekáltak a szüzességem miatt a munkahelyemen, és addig csinálták az undorító szövegelésüket arról, hogy hány féfivel bújtak ágyba és stb., hogy végül azt hallottam, mindkét kolléganőm elkapott valami nemi betegséget azért, mert mindenféle emberrel összefeküdt.

Inkább azt mondom, az a gáz, ha valaki állandóan mással szexel, mert elkaphat akármilyen betegséget.

2019. máj. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"sok bajt elkerülhetnének az emberek, ha várnának"

ezt kifejtenéd?

2019. máj. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz,ne foglalkozz hogy más mit mond, nem kell azt mondani hogy az vagy, mond azt hogy már nem vagy az és kész.
2019. máj. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!