Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen apróságokat vegyek...

Milyen apróságokat vegyek magamnak?

Figyelt kérdés

17/L vagyok, szeretnék venni (rendelni) magamnak néhány apróságot, mert rám jött a vásárolhatnék (tudom, hogy ez így hülyeségnek hangzik, de nézegetem az ebay-t, és úgy rendelnék valamit, de azt sem tudom, hogy mit keressek).

A nagyobb dolgokat, amikre eddig gyűjtöttem, már megvettem. Maradna bőven félretett pénzem is, úgy 5-15 ezer forintot szeretnék elkölteni.

Szinte bármi érdekel, nagyon tág az érdeklődési köröm. Legfőbb hobbijaim az írás és az olvasás, nyelvtanulás, de bármi másba szívesen belekezdenék.


2015. jún. 4. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyé' egy prostit.
2015. jún. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Minőségi prostira nincs elég pénzem.
2015. jún. 4. 16:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Biztos van kedvenc műfajod, amit nagyon szeretsz. Rendelj egy ilyen témájú, de idegen nyelven írt könyvet, és olvasd el. Ezzel még a nyelvtudásod és a szókincsed is bővül, ami nagy kincs. És amellett, hogy szórakozol, fejlődsz is.


21/F

2015. jún. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!