Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy régebben...

Miért van az hogy régebben tudtam mit akarok csinálni? Voltak terveim, most meg teljesen el bizonytalanodtam.

Figyelt kérdés

Utána olvastam dolgoknak és különböző videókat is meg néztem, átt gondoltam az életem, de most komolyan egész életemben gürizzek hogy aztán meg halhassak ennek mi értelme?

21 éves.


2019. máj. 30. 22:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Látva a szüleimet hogy csak gürizznek, fáradtak nincs idejük, testvéreméket is látom dolgoznak sehova sem jutnak 3 éves lakásra gyűjtenek stb..
2019. máj. 30. 22:49
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Ennek nem sok. Ebből az állapotból kitörni van értelme.


Rengeteg videó van önfejlesztésről, illetve a téged érdeklő területekről is találsz szakmai anyagokat. Képezd magad, és egyre feljebb jutsz a (képzeletbeli társadalmi) ranglétrán!

2019. máj. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindenki el van bódítva a mindenféle kitalált szükségletekkel, mint pl. telefon, facebook stb, amikre semmi szükség. Hiányoznak a családi gazdaságok, ahol megtermelnek mindent, és minden családtagnak van feladata, munkája.
2019. máj. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jók a hozzászólások, egyetértek nagyjából velük. Tulajdonképpen tényleg nincs értelme az egésznek. Elsőnek gürizünk az iskolába, hogy jó suliba vegyenek fel, azért, hogy jó munkánk legyen később. Ha megvan a suli, lesz egy "jó" munkánk, utána gürizünk a munkába, hogy legyen egy szép ház, autó stb... Aztán gyermeknevelés, majd öregkorban meg majd le se szarnak. (Tisztelet a...) Igazából tényleg a személyes fejlődésedben találhatod meg az úgynevezett boldogságod.
2019. jún. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, véletlen elküldtem, most folytatom.. :D Csinálj olyan dolgokat, foglalkozz olyan dolgokkal, amik boldoggá tesznek. Tanulj, utazz (ha tudsz), fejlődj stb. Amihez kedved van. Az a baj a mai emberrel, hogy mindig a jövőben él, és elfelejti a jelent. Mindig küzdünk valamiért, amit majd később elérhetünk, és amikor elértük, akkor már megint másra vágyunk. Egyébként én is ilyen helyzetben vagyok 19 éves fejjel, csak nekem eddig se nagyon voltak céljaim. Erre nem is vagyok igazán büszke. Bocsi ha kicsit negatív lett a hozzászólás, de én ezt gondolom. Minden esetre tedd azt, amiben boldogságod, örömöd leled, és jól leszel.
2019. jún. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!