Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is szakítófélben/ tönkreme...

Más is szakítófélben/ tönkremenőben van a barátnőjével? Vagy csak én?

Figyelt kérdés

Én már totál kikészültem a "gyengébbik" nemtől. De komolyan.


Már nem hat rám a xanax-alkohol kombó se, aludni meg ugye nem alszok. Persze nem is tudnék. Csak ezt már nem bírom.


Durva balhék vannak.


Másnál is van hasonló? Hogy bírjátok?


Én nem akarok szakítani, és elvileg ő sem. De ez már elviselhetetlen.


Van kiút, ha ilyen balhék vannak?


Úgy értem: napokon, hetekig át tartó veszekedések, neten, élőben.


2019. jún. 2. 00:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Van kedved beszélgetni erről privátban?
2019. jún. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát szakíts, hol a probléma?
2019. jún. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Mi tus ekkora problémát okozni?

Tinik vagytok és bulizosok meg féltékenyek mert az elég gáz...de még felnöttként ks tré

2019. jún. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem a nemtől készültél ki, hanem te és a barátnőd nem fértek össze. Amíg cska veszekedtek és nem nézitek kívülről a sérelmeiteket addig ez nem fog megoldódni. Okokat kell keresni, illetve hogy az apróság miért válik naggyá, miylen múltbélis viták dagasztják ekkorára.


Lehet hogy meg lehet javítani de ahhoz elég komoly intelligencia elhatározás kell, mindkét fél részéről egy kívülről rá tekintés, nem csak a fájdalomban való dagonyázás.


Olyna kapcsoaltnak nem feltétlen vna értelme amiben nyugtatózod magad és iszol. Egy kapcsoalt nem ilyen, ez nem normális, és ezt fontos hogy tudd te is, nem egy alap szitu hogy az emberek kikötnek ebben az állapotban eg ykapcsolatban.

2019. jún. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!