Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit ítéltek el legjobban egy...

Mit ítéltek el legjobban egy emberben?

Figyelt kérdés

Én azt, ha például valaki drog, alkohol hatása nélkül képes egy számára vadidegen emberrel csókolózni vagy akár le is feküdni.

Ez igazán gyomorforható számomra!

Ha valaki tudatmódosító szerek hatása alatt teszi mindezt, akkor megértem.



2019. jún. 3. 00:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Érzelmi zsarolast/kihasznalast/bántalmazást. Undorító. Meg az olyan manipulatív férgeket, akik úgy intézik el, hogy neked rossz legyen, hogy addig manipulálnak, es játszanak veled, míg te magad nem rugod az öngólokat, te magad nem döföd a kést a sajat testedbe kb. És ők meg néznek, hogy dehat ők ártatlanok, nem csináltak semmit.. Csak éppen legbelül örülnek maguknak.

A pedofíliat is elitelem, valamint az állatok, növények öncélú pusztítását. Csakúgy menőségből, szórakozásból.

Sok dolgot tudnék még sorolni sajnos...

2019. jún. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hazugság, érzelmi zsarolás, hűtlenség.
2019. jún. 3. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Megcsaltak, mi? Nem árt vele senkinek.

Én talán az agresszivitást.

2019. jún. 3. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt, ha vallási színezet mögé bújva egy kavarőgörcs...
2019. jún. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha ítélkezik, főleg ismeretlenül.

Ha másokat "nyom le" azért, hogy ő jobbnak tűnjön.

Ezen kívül a másokon átgázoló, tolakodó, szarkeverő fajtát, meg amelyik azt hiszi, neki mindent szabad.

2019. jún. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha valaki úgy próbál meg elhitetni velem valamit, hogy a viselkedése mindig megcáfolja a szövegét.

Ha valakiről sokadik ránézésre is képtelen vagyok eldönteni, hogy fiú-e vagy lány.

Ha részegen haverkodni próbál vagy kioktatni (mert ugye általános tény, hogy beb_aszva mindent mindenkinél jobban tudunk), és hiába ugatok neki, hogy ne másszon a pofámba, mert zavar.

Ha elvárja, hogy az alapján ítéljem meg, amit magáról hisz.

Ha abban éli ki a nőiességét, hogy hülyét csinál valakiből 2 kapcsolat között "üresjáratban".

Ha valaki 30 éves korára sem képes kinőni a gyerekkori fóbiáit, és a kisebbrendűségi komplexusát önmaga sztárolásával, hazudozással, állandó nagyképernyőzéssel próbálja kompenzálni.

Ha valakinek nincs gerince, ám akkor mégis vajon mi a frászkarika tartja a fejét?

2019. jún. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az alkohol legális drog

Felelötlen mértéktelen fogyasztok engem is felcsesznek pláne ha a családján szerettein vezeti le.

Pedok nemi erszakolók bárkknlehet áldozat férfiakat is ismerek zömével...

Ukránok :D

2019. jún. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

"Ne ítélj, hogy ne ítéltess." Ember ember felett milyen jogon ítélkezik?

Én ezt tartom a legcsúnyább emberi tulajdonságnak.

2019. jún. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Leginkabb talan az alszentseget es az emberi hulyeseget, de hosszu lenne a teljes lista.
2019. jún. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kétszínűség,sértődés,manipulatív
2019. jún. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!