Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valakinek volt/van olyan...

Julcsyka89 kérdése:

Valakinek volt/van olyan személy, akit úgy gyűlölt, hogy legszívesebben megölt volna? 19/L

Figyelt kérdés

Van 1 osztálytársam, akit nagyon gyűlölök és legszívesebben kinyírnék. Egyrészt a kinézete miatt, másrészt pedig jobb nálam tanulásban, (mert 2 évvel ezelőtt sikerült neki a szakmunkás vizsga első nekifutásra, én meg megbuktam) pedig nekem kellene a legjobbnak lenni. :(

2 héttel korábban ez a gyűlölet odáig fajult, hogy felment a vérnyomásom 175.56-ra, ezen még én is meglepődtem.



2019. máj. 20. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Kispályás.

Általános utolsó 2 évében lett egy új osztálytársunk. Valamiért ki nem állhattuk egymást a csajjal, úgyhogy kb azt a 2 évet végigverekedtük. :D Ő hajat tépett, én monoklit osztottam. Jó volt. ^^

2019. máj. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez már szint, persze trollkérdés.
2019. máj. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Óóó, nem is egy :D
2019. máj. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az még csak utálat. És nem erős. Amíg nem vágyod a szenvedését, az érzelem aprócska.
2019. máj. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ártott neked? Akkor még megérteném a gyűlöleted. Én rengeteg embert gyűlölök teljes szívemből, mert aljas indokból rengeteget ártottak nekem, de a pusztulásukat nem kívánom, csak remélem, hogy az élet igazságot szolgáltat nekik és legalább annyit szenvednek, mint amennyit én szenvedtem miattuk.
2019. máj. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Isteni igazságszolgáltatás? Hahahahha! :'D az rohadtul nem működik. Erre találták ki a bosszút különben. Jó érzés tud ám lenni, aki az ellenkezőjét állítja, még sose állt jogos bosszút.
2019. máj. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
komolyan kepes lennel megolni vkit, mert valamiben jobb nalad? azt meg megertem, g irigy vagy meg feltekeny, de hogy ennyire? te akarsz a legjobb lenni? komolyan ennyire nincs onbizalmad? huh, meg szerencse, h en messzire elkerulom a hozzad hasonlo embereket. az a baj, h ha mar gondolatba megtenned, akkor csak egy hajszal valaszt el, h legkozelebb ennel sulyosabb esetben akar meg is tedd. vagy csak siman elkezd a masikat baszogatni. na mindegy, en sajnallak. lehet, v csak trollkodsz, de sok ember tenyleg ilyen, mint te...
2019. máj. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Munkahelyen volt nem is egy :D Szerencsére már nem egy helyen dolgozok velük, voltak szituációk mikor nagyon kevés választott el attól hogy ne állítsak valami éleset a fejükbe...
2019. jún. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ez nem trollkérdés. Odáig fajult ez, hogy mentem a titkárságra megméretni a vérnyomásom és az eredmény 175.56. Felhívták az anyukámat és anyum értem jött. Utána elmentünk a háziorvoshoz és ott is megmérték és az eredmény 142.69.

Mostanra már ez elmúlt...egyenlőre.

2019. jún. 25. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!