Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet egy lányt igényes...

Hogyan lehet egy lányt igényessé tenni magával szemben?

Figyelt kérdés

Ha olyan családban nőtt Fel, ahol mindenki igénytelen magával szemben. Évekig szinte csak ugyanabban a ruhában vannak otthon persze mosás alatt mást vesznek fel de utána ugyanazt, fodrász évente 2x 3x, ház udvar tisztaság szempontjából nem vlmi patinás persze nem szeméttelep de lehetne rendezettebb..


Szegény a bnőm családja, viszont sokat dolgozik párom, így megengedhetne magának érdekelje az egészsége mit eszik az alakja mert most kicsit husis..


Hiába mondom neki mintha a falnak mondanam..


2019. jún. 3. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Ez neveltetés kérdése... ahhoz hogy átneveld, egy emberibb formára, évek kellenek...
2019. jún. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
évek és úgy hogy különszakad a szüleitől, a közegtől amiben felnőtt...
2019. jún. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Átéltem ugyanilyet.. vidéki lány volt, Pesten járt egyetemre. Nagyon érzékeny volt és bármilyen finoman is utaltam rá,hogy milyen jól állna neki, ha kifestené a szemét, stb. mindig behisztizett..azért maradtam vele sokáig, mert a szex nagyon jó volt.

Ha valakiben nincsenek meg azok a normák amire vágysz, akkor érdemesebb elengedni, nem vagytok egymásnak valók. Persze, ha nyitott arra, hogy változtasson a kedvedért, akkor nem reménytelen a helyzet.

2019. jún. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Ha ilyen családba nőtt fel, akkor hiaba mondod, nem lesz igényesebb, ez rögzült benne.
2019. jún. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez szocializációs kérdés, nagyon nehéz rajta változtatni. Ami neked belülről jön, az neki akkor is fura, ha valaki rámutat.


Én hasonló (csak még igénytelenebb és szegényebb) családból jöttem, most már jól keresek, megtehetem, hogy odafigyeljek bizonyos dolgokra, költsek rá. Mégis amikor háromhetente elmegyek körmöshöz, úgy érzem, mintha egy kecske lennék, aki magára erőltetett egy szmokingot: de attól még kecske maradt.


Válassz egyet, és lepd meg egy bérlettel (fodrász, kozmetikus, infratréner, kondi, szoli... Fogalmam sincs, nem értek ehekhez).

2019. jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
erről másfél napig kellene beszélnünk h megértsd
2019. jún. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

N3m akarok pesszimista lenni egyáltalán de szerintem ne akard és nem is fog menni megváltoztatni ilyen téren. Így nőtt fel hosszú éveken át. 🤔


25F

2019. jún. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen családban nőttem fel. Örültem volna, ha pl lett volna olyan barátnőm, aki megmutatja, hogyan legyek igényesebb. Nem csak céloz rá, meg utalgat, mondja, h hé menj már el fodrászhoz, hanem programként el tudtam volna vele menni.

Szerintem attól h mondod neki, h figyeljen az étkezésre, még nem fog változni, max koplalni fog kicsit. Itt az a baj, hogy nem tudja hogyan változtasson, hiába tudja, h kellene. Csináld vele, egyetek egészségesen, menjetek közösen futni stb.

De ez az én véleményem, nem vagyunk egyformák.

2019. jún. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Riki miller ***** válasza:
Én az öreganyámmal voltam így ... vettem neki egy új mosógépet is csak vártam a reakcóját (azt a régifajta kézzel töltős mosógépet használta még) Mikor már megtanulta hogy hogyan működik az új gép , megkérdeztem tőle , hogy cseréljem -e ki a régire , is ijdten vágta rá hogy nem...
2019. jún. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!