Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domináns Hölgyek, nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns Hölgyek, nektek milyen elvárásaitok vannak a férfiakkal szemben az anyagiak terén?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy a férfiak arra rendeltettek, hogy a Nőket szolgálják az élet minden területén. Ehhez hozzátartoznak természetesen az anyagiak is. Egy férfi dolga, hogy megteremtse az imádott Nő számára a gondtalan, kényelmes élethez szükséges feltételeket.


A kérdés elsősorban domináns Nőkhöz szól. Arra lennék kíváncsi, hogy milyen konkrét elvárásokat támasztatok az anyagiak terén a szolgátokkal szemben? Miket kell számotokra biztosítania?



2019. márc. 17. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
csak a csórókat várom, tele vagyok lével, kisfarkú, csórók
2019. márc. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

A gondolatmenet nem rossz, de téves.

A nők , még a domináns nők is érzelmi alapon választanak párt.

Nem az anyagi elvárások szerint.


Természetesen ha van rá lehetőség minnél több dologra vágyunk, mint minden gyarló ember.

2019. márc. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
41%

- Havi nettó 1,5 millió jövedelem, aminek a felét minimum nekem adja. Mindegy, hogy honnan szerzi, de ne vigye el szex közben a TEK, mert akkor orgazmus nélkül maradok.

- Olyan ház Budapesten vagy vonzáskörzetében, frekventált övezetben, amiben van külső, belső medence, szauna, pezsgőfürdő és szép a kilátás.


Úgy gondolom ez teljesen alap elvárás egy csinos, fiatal lánynak. Hiszen egy elmaradott, kelet-európai országban élünk, ezt a szintet Svájcban vagy Luxemburgban az átlag férfi is hozza. És az átlag férfi pocakos és kopaszodó én pedig csinos, fiatal lány vagyok és nem utolsó sorban szexistennő.


23/L

2020. aug. 24. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!