Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Gyerek- és kamaszkorból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Gyerek- és kamaszkorból van olyan élményetek, amikor lányok testi tulajdonságaikkal kisebbrendűségi érzést keltettek bennetek?

Figyelt kérdés
Bármi lehet, amitől így éreztétek magatokat.

#magas #nagyobb #kisebbrendűségi érzés lányokkal szemben
2019. febr. 3. 17:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem, nincs. Kamasz korom óta határozottan férfias vagyok.
2019. febr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Mivel későn érő, vékony és alacsony kamasz voltam, így szinte más sincs. A teljesség igénye nélkül:

magasabb lány

sportosabb / vastagabb karú / lábú / szélesebb vállú

edzésen több fekvőtámaszt tudott, mint én, gyorsan és folyamatosan

erősebb hónaljszőrzet

rég szőrös punci, amikor én még tök csupasz voltam

nagyobb lábméret

ennyi elég?

2019. febr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Nagyobb és szőrösebb láb,hónalj. (annyi idősen még nem szégyellték a lányok)
2019. febr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Clay Morrow ***** válasza:
92%

Aha, bár csak picit.

Anno még általános iskolában nagyon nyomattuk a szkandert, majdnem egy évvel idősebb voltam mint az összes osztálytársam. Minden fiút le tudtam nyomni, de volt egy lány osztálytársunk AKIT MÉG ÉN SEM BÍRTAM LENYOMNI, senki az osztályból. Akkor egy picit elgondolkodtam...

2019. febr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Hozzám hasonló magasság és súly, de izmosabbnak tűnő karok és lábak.
2019. febr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem pont testi tulajdonság, de bennem hasonló érzést váltott ki, ha valamilyen sportban egy korombeli lány jobb volt nálam. Különösen, ha ez valamilyen erőnléti dolog volt.
2019. febr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Hétvégente a szüleim barátainál voltunk, egy baráti házaspárnál. Volt ott egy velem egyidős lány, ilyenkor azzal lógtam mindenfelé, főleg az erdőben. Izgatta nagyon a fantáziámat, de nem mertem közeledni, mert ő már "kész nő" volt, én meg egy "kisfiú". Vagy tíz centivel magasabb is volt nálam. Nyáron láttam főleg, mennyivel erőteljesebb nálam testileg, karja-combja vastagabb volt, keze-lába nagyobb stb. A szőrzetét nem láttam :)
2019. febr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#4

Hehe, lehet, hogy osztálytársak voltunk. :D

2019. febr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Clay Morrow ***** válasza:
100%

# 8


Kétlem. Szőke vagy sok szeplővel, cukorbeteg vagy és még 5.-es korodban is szoptad az ujjad? Illetve lánytestvéred is veled járt egy osztályban?



Nem hinném, mert egyfelől erdélyi vagyok, másfelől ő mai napig nem tud ilyen tagoltan írni és biztos nem azzal tölti idejét, hogy GYK-on irkáljon, meg ha jól emlékszem már gyereke is van. Na? :)

2019. febr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Na igen a mi osztályunkba is volt olyan csaj aki lenyomott mindenkit.

És elég büszke is volt erre:)

2019. márc. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!