Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha az égvilágon...

Mit tegyek ha az égvilágon semmi önbizalmam?

Figyelt kérdés

Ráadásul rátesz egy lapáttal, hogy képzésen nem tudok kb. semmit se hozzá szólni. Nem tudom miért.

Ha meg ha hozzászólok is vagy beszól valamit egyik csávó vagy rázza a fejét, hogy kb. kussoljak.

Elég beképzelt a csávó. És van egy online felületünk ahol midenki jelszót változtatt csak egy valaki nem. És elkezdte mondani, hogy egy enyémbe is beléptél? Akkor azért voltam belépve mikor nem. És az a durva, hogy előtte ott mondta, hogy jelszót változtatott igy tudtam, hogy csak az az 1 valaki nem aki mondta hogy nem változtatott.

Nem akartam, hogy hülyének nézzenek igy válaszoltam annak aki kérdezte, hogy midnenki változtatott cska én nem ? Hogy igen, mivel előtte mind mondtuk.

Erre mégis én rám nézett mindenki, hogy tuti beléptem, miközben erre az égvilágon semmi bizonyiték nincs.


2019. jún. 3. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Juj
2019. jún. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Fogalmam sincs miről beszélsz. De tényleg.
2019. jún. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez két nagyon specifikus eset, amik így kontextus ismerete nélkül semmit sem jelentenek nekünk.


Lehet neked óriási traumát okoztam és amikor végig olvasod tiszta minden, de nekem olyan mint amikor a 6 éves rokonom próbálja elmagyarázni, hogy mit csinált ma.


Azaz értem a szavakat, amiket mond ... meg a legtöbb mondata önmagában tökéletesen értelmes, de összerakva egy érthetetlen történet jön ki bármi féle jelentés nélkül.


Az önbizalomra meg ... A környezetünk alakítja ki az önbizalmunkat. Azaz ha pl.: mindegy egyes kutya megharap akivel találkozol 1 éven keresztül, majd utána egy sem egy életre félni fogsz a kutyáktól még ha irracionális is a félelmed, hiszen rossz események sorozata kialakította benned ezt a mintát.


Tehát jó élményekkel, itt pontosabban sikerélményekkel tudod felülírni.


Pl.: Mindig is rossz voltam a lányoknál, majd annyival beszéltem hogy egy idő után rájöttem mi működik és mi nem és meg is lett az első sikerélményem, ami elég önbizalmat adott a másodikhoz, majd a harmadikhoz.


Most meg már egyátalán nem érzem feszengve magamat ha randira megyek vagy csak flörtölök egy random ismeretlennel.

2019. jún. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3-as köszi :)
2019. jún. 3. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!