Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A focista gyerekek miért mind...

A focista gyerekek miért mind bunkó és nagyon buta?

Figyelt kérdés

Egy normálissal nem találkoztam komolyan. Pedig sok barátnőmnek van focista pasija... Ahogyan bánnak is velük, egyért is kidobtam volna, jézusom.

Mondjuk nyilván onnan van a pénz... De akkor is.


2019. jún. 4. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem voltak focis barátaim ők egyik se volt ilyen. Szerintem csak rossz társaságot fogtál ki.
2019. jún. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Férjem focista, bár nem teljesen ebből él, vállalkozásunk van. Mivel ő tárgyal és ellenőrzi a műszaki részeket + tervez is, így nem lehet olyan buta. Bunkónak se nagyon láttam az elmúlt tizenév alatt és azt se mondhatnám, hogy a pénzéért vagyok vele, mert amikor megismertem még autója sem volt és mindent együtt értünk el.


Valószínűleg a baráti köröddel lesz a gond.

2019. jún. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az NB2-es NB1-es focista gyerekekre gondolok. Ilyen huszonévesek.


Hát lehet tényleg, de olyan sík hülyék, higy hallgatni sem bírom őket.

2019. jún. 5. 09:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én ismerek pár focistát (fiatalabbakat és idősebbeket is) a férjem jóvoltából, nem hiszem, hogy több bunkó van köztük mint a "nemfocisták" között.
2019. jún. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bizony sokan vannak ilyenek a "mennyei megyeiben is".
2019. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 qborka ***** válasza:
"Kifussák az agyukat" -* anno egy tesis évfolyamtársamtól hallottam feleletként arra, hogy miért nem tanulnak... :D
2019. jún. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!