Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert kedvelnek ennyire a...

Miert kedvelnek ennyire a kisgyerekek? :D

Figyelt kérdés

Engem igazabol nem zavar csak neha elég kellemetlen tud lenni peldaul:

Egyszer oda jott hozzam egy 3-4 eves kisfiu es azt mondta: Te leszel a felesegem :D

Vagy egy masik: Egy ruhaboltban nézegettem a ruhakat es egy kislany odajott hozzam es nem akarta elengedni a labam es en meg nem birtam menni folyton szaladt utanam akarhova mentem aztan odajött az anyukája es azt mondta hogy:Bocsanat csak szereti a nagylanyokat

Vagy például :A buszon oda jött hozzám egy kisfiú es szó szerint rafekudt a labamra es olelgetett :D

Ezenkivul meg bamulni szoktak

Miert van ez? Szimpatikus vagyok nekik vagy mi:D?

Koszonom elore is a valaszokat :)



2019. ápr. 22. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Cukik tudnak lenni. :)
2019. ápr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Velem is ez van, azzal kezdődött hogy kicsinek a strandon az akkor még velem egykorú gyerekek mindig megtaltak és egész nap velük játszottam, majd ahogy nőttem ugyan úgy megtaláltak a gyerekek, hiába nőttem már ki a "játszásokból".


Mostanság is mindig köszönnek nekem, odajönnek, csacsognak, miegymás. Én ezt azzal magyarázom hogy bár szeretem a gyerekeket, én sosem voltam az aki odament hozzájuk gügyögni mert nem az én stílisom és szerintem a kicsik szeretik a kihívásokat. :D

2019. ápr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
Sosem lehet tudni, a gyerekeknek fura ízlése van. Én pl. nagyon nem szeretem a gyerekeket, ha tehetem, kerülöm is őket de mégis ha muszáj egy légtérben tartózkodnom egy kisgyerekkel, az tuti hogy az én arcomba fog bámulni, engem kezd el fogdosni, stb. Nálam valószínűleg a színes hajam és egyéb furcsaságok tetszenek nekik.
2019. ápr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:)
2019. ápr. 22. 23:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon kedves arcod lehet :D
2019. ápr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem engem is szeretnek
2019. okt. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!