Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyarországon mikor lettek a...

Magyarországon mikor lettek a nők egyenrangúak a férfiakkal szemben?

Figyelt kérdés

2019. jún. 4. 19:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
30%

Ha egyenrangúak lennének nem mindig a pasinak kellene alakítania mondjuk társkeresőn hanem 10ből 5esetben a csaj is kezdeményezhetne oly módon hogy ő ír elsőnek.


Van illetve volt most egy jelölt akivel több mint egy hete nincs semmi, mert nem írok. Érdekesmód előtte minden második nap több órás tartalmas beszélgetés mert megszólítottam.


Mivel ennek így kb. annyi, beköszöntem ugyanúgy úriember módjára egy másikhoz, hát vele se lesz jobb a helyzet.


Tudom egyéni szocproblem, de ha egyenjogúságot akartok lehet ez volna az első lépés hogy az ilyen "elolvasta" után/helyett megtiszteli a másikat azzal hogy válaszol és ha nem akar többet, akkor közli nem pedig némaságba burkolózik.


Pl. ezért én nem tudom őket egyenrangúnak venni akkor se hogy tudom, nincs olyan dolog amit férfiak nélkül ne tudnának megoldani, véghez vinni.

2019. jún. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 berci2004 válasza:
35%
Ki mondta hogy egyenrangúak?
2019. jún. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
81%
Mert ugye mindig a ferfi rossz mindenbe ugye? :D
2019. jún. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!