Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A csajok miért ülnek szinte...

A csajok miért ülnek szinte mindig egyből a busz első ülésére?

Figyelt kérdés
És különösen a fiatal, csinos lányokról van szó. Egy nagy megyeszékhelyen lakom és tömegközlekedéssel járok általában. Rendszeresen megfigyeltem, hogyha elől felszáll egy lány, akkor azonnal leül a sofőr melletti első üléssorba. Ráadásul a sofőr mögötti ülésnél előre ki se lát csak oldalra szóval nekem k**va zavaró is lenne. Várnám, hogy esetleg hátrajön, de ahogy felszáll egy nagy lépés és már le is ült elől. Szerintem ez valami beidegződés lehet, mert tényleg egy rendszeres jelenségről van szó és még a sofőrrel se beszélgetnek tehát ezzel se lehet magyarázni. Lehetséges, hogy nagyobb biztonságban érzik magukat ha a sofőr mellett ülnek (látják az egész utat) vagy szimplán beidegződés ami onnan eredhet, hogy a hét többi időszakán a BMW-s palijuk mellett terpeszkednek az anyósülésen és már beléjük rögzült, hogy elől ülnek? Lányok válaszára lennék elsősorban kíváncsi illetve arra, hogy ez a jelenség már másnak is feltűnt-e már vagy csak bennem maradt meg ennyire.

2019. jún. 10. 12:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
46%
Én biztos vagyok benne hogy a BMW-s tipped a helyes
2019. jún. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
82%
Én pont ilyen lány vagyok. Szeretem a rádiót hallgatni,a füllhallgatót utálom. Meg egyébként sincs kedvem végigmászni az egész buszon. Ja és nincs BMW-s palim. 19/L
2019. jún. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
75%
Egyébként ha estefelé utazom,akkor még a biztonságérzetes dolog is rájátszik. Elég gáz alakok utaznak néha tömegközlekedésen.
2019. jún. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
Azért ülök előre, mert ha megtámadnak út közben (volt már rá példa), akkor rögtön tudok jelezni a sofőrnek.
2019. jún. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%

... Én távolságin is mindig oda ültem, ahol volt hely, vagy ahol kényelmesen elfért mindenem. Előre is szerettem ülni, mert nem kell az utasokat bámulom, mögöttem lévő ülések zömében háttal és kicsit messzebb voltak tőlem (ugye a kerék miatt) szóval az aszoc kis lelki világomnak egészen megfelelt. Ha szerencsém volt, még mellém se ültek. Kiváló.

A Pesti buszokon meg vagy egyes ülést célzok be, vagy a csuklót. Nem tolerálom, ha állnak mögöttem.

2019. jún. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
58%

A kérdésed rettentő provokatív, remélem törlik is, mert normális ember nem tesz fel ilyen kérdést. Ennek ellenére megpróbálok válaszolni, hátha csak ilyen ostoba vagy.

Lehetséges, hogy az adott lány azért ül le legeöl, mert esetleg nincs kedve ismerősökkel összefutni, így ha fent is van vki a buszon, nem kell neki észrevennie. Az is lehet, hogy sokan vannak a buszon, nincs kedve helyet keresni, itt pedig biztos van, és nem is kell senki mellé leülnie. Olyan lehetőség is van még, hogy nek szeretne a sok hozzád hasonló tróger előtt végigvonulni, akiknek kifolyik a nyál a szájukon, ha meglátnak egy nőt. Soroljam még a lehetőségeket?

2019. jún. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
Én ilyet nem tapasztalok. Mindenki màshol szeret lenni a buszon. Én pl a hàtsó ajtó közelében szeretek lenni hogy könnyen le tudjak szàllni. A fiatalok nagy része meg rohan a busz végébe leghàtulra, na annak mi értelme azt nem tudom. Szóval mindenki màs.
2019. jún. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%
Ezen mi provokatív?
2019. jún. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes módon kövér lányok nem ülhetnek oda.
2019. jún. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
64%
Mert kilátok az szélvédőn, így nem.lesz hányingerem.
2019. jún. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!