Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ez a buszbérlet igy érvényes?...

Ez a buszbérlet igy érvényes? Ez az első buszbérletem.

Figyelt kérdés

Buszbérlettet akartam ma venni, ezt el is magyaráztam a pénztárnál a hölgynek. És ő ki is állított nekem egy igazolást

Kepkezelo.com/images/m8ccbsj2ofr19oixfpbk. Jpg kepkezelo.com/images/59xo59euemyg0r6azqzw. Jpg

Ezzel az igazolással tudok utazni úgy utazni hogy nem fizetek mindek útnál? És ez igy érvényes hogy nincs rajta feltüntetve hogy mikortól meddig érvényes? Az igazolást diákigazolvánnyal vettem.



2018. febr. 2. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
2018. febr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem bérlet...
2018. febr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Így van ez nem bérlet. De ez az igazolás is kell mindig a bérlethez, ha ellenőrt fogsz ki. De emellé kell venned egy bérletet, az zöld színű lesz és rajta lesz nagyba a dátum, a km...stb

És aztis még ki kell majd töltened, de ezt elfogja mondani a pénztárnál aki lesz.

2018. febr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Debrecenbe voltam bent venni és semmilyen segítséget nem kaptam, mondtam a hölgynek hogy buszbérletet szeretnék venni és hogy most veszek elsőnek. És ezt kaptam de ezért fizettem 3700ft és akkor még a bérletért pluszba még megint fizetnem kell?
2018. febr. 2. 19:29
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]

ez kaptam még pluszba a pénztárnál ez a kis nyugta lenne a bérlet ?

2018. febr. 2. 19:41
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
A bal oldali a bérlet. Rá is van írva, hogy bérlet... Ne legyél már ennyire életképtelen, szerencsétlen balfácán.
2018. febr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben :D köszönöm a segitséget
2018. febr. 2. 22:45
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első kommentedben küldött képen a viszonylatigazolásod van, aminek az a szerepe, hogy lehúzzanak 40 forinttal a semmire. Annyi szerepel rajta, hogy milyen viszonylaton használhatod a buszt, de erre tökéletesen megfelelne a diákigazolvány is, azon is rajta van az iskola címe meg a lakcímed is. Az 5. kommentedben bal oldalt van a bérlet, amin szerepel az érvényességi idő és az ára. A kettő együtt érvényes az utazásra a diákigazolványoddal, bár a viszonylatigazolás ténylegesen semmit se igazol, amit ne igazolna a diákod. A számlára valószínűleg semmi szükséged sincs, nyugodtan kidobhatod. Mellékesen kérdezem, hogy mire fizettél 3700 Ft-ot, amikor a bérleten látszik, hogy 3220 Ft-ba kerül, a viszonylatigazolás meg a számla szerint 40 Ft-ba? Ez 3260 Ft, úgyhogy ha 3700-at fizettél, akkor csúnyán le lettél húzva.
2018. febr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!