Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A csajok miért ülnek szinte...

A csajok miért ülnek szinte mindig egyből a busz első ülésére?

Figyelt kérdés
És különösen a fiatal, csinos lányokról van szó. Egy nagy megyeszékhelyen lakom és tömegközlekedéssel járok általában. Rendszeresen megfigyeltem, hogyha elől felszáll egy lány, akkor azonnal leül a sofőr melletti első üléssorba. Ráadásul a sofőr mögötti ülésnél előre ki se lát csak oldalra szóval nekem k**va zavaró is lenne. Várnám, hogy esetleg hátrajön, de ahogy felszáll egy nagy lépés és már le is ült elől. Szerintem ez valami beidegződés lehet, mert tényleg egy rendszeres jelenségről van szó és még a sofőrrel se beszélgetnek tehát ezzel se lehet magyarázni. Lehetséges, hogy nagyobb biztonságban érzik magukat ha a sofőr mellett ülnek (látják az egész utat) vagy szimplán beidegződés ami onnan eredhet, hogy a hét többi időszakán a BMW-s palijuk mellett terpeszkednek az anyósülésen és már beléjük rögzült, hogy elől ülnek? Lányok válaszára lennék elsősorban kíváncsi illetve arra, hogy ez a jelenség már másnak is feltűnt-e már vagy csak bennem maradt meg ennyire.

2019. jún. 10. 12:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
73%
Az a provokatív, hogy a kérdező azt feltételezi, hogy minden fiatal, csinos csaj egy p*csa, akinek gazdag BMW-s pasija van, aki mellett az anyósülésen lehet terpeszkedni. Nyominger.
2019. jún. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
78%

Én férfiként is simán bevágódok az első ülésre akár távolsági akár helyi busz.

Nyilván azért teszem, mert a hét többi napján egy BMW-ben ülök a palim mellett...


Amúgy szerintem nem létezik ilyen jelenség, csak ilyen formában igyekszel kivetíteni a nők iránt érzett gyűlöleted amiért neked se BMW-d se csajod.

2019. jún. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
16%
Egyrészt általában a buszsofőrre hajtanak a kis ribik, mutatják magukat, azok meg simán viszik őket ingyen ezért-azért, másrészt meg lusta tohonya a legtöbbje, ahogy az egész generációjuk.
2019. jún. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
8%
antiviral megírja az igazat, erre lepontozzák! lol
2019. jún. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
84%

10+ évig jártam távolságival és tudod kik beszélgettek a sofőrökkel? A velük egykorú férfiak, akikkel utána gyakran össze is jártak sörözni meg kártyázni.


Szép dolog a kisebbségi komplexus, de attól még ha kivetítitek másokra, nem lesz igazatok.


Fatal kolléga megint jól megaszondta. Pacsi!

2019. jún. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

A válaszom az hogy igen jó lenne ha itt egyesek szereznétek bármilyen hobbit vagy érdeklődési kört ahelyett hogy a létezésetekről nem is tudó nők minden lépése megszállottjai lennétek.

Az a jelenség, hogy ha egy nő tüsszent az ország valamelyik pontján, egy őt látó férfi garantáltan ki fog írni egy kérdést erről, kezd finoman szólva aggasztó lenni.


A tanácsom áll akkor is, ha a kérdés trollkodas (a BMWs rész elég hisztérikus, szóval ki tudja, lehet hogy szivatas az egész). Az agyad nem kizárólag azért van a koponyádban, hogy újabb és újabb módokat találj ki a nők ba sztatására, vagy hogy megrögzötten figyeld és elemezd minden lépésüket.

2019. jún. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

hát hallod, én csúnya is vagyok, szingli is, csóró is, a családomnak is csak egy dacia jutott, de én is mindig a legelső elérhető helyre ülök le...

mert egyrészt rálátok a sofőrre (mióta jogsim van nagyon tud idegesíteni ha nem látom mit csinál aki vezet), másrészt addig se ül mellém valami szerencsétlen aki azt hiszi kíváncsi vagyok az élettörténetére, harmadrészt meg ha nem csapok le az első szembejövő szabad helyre, biztos nem ülhetek le vagy egy fél óráig

2019. jún. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk mindig leghátra megyek és kifejezetten csúnyának találom a BMW-ket.

18/L

2019. jún. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig oda ülök le, ami a legközelebb van az ajtóhoz, amihez felszállok. Semmi kedvem végigmászni csak azért az egész buszon, hogy olyan helyre üljek, amivel több ember közelében vagyok vagy több oldalra látok ki. Nem akarom látni mindkét oldalra az utat, ismerem elég jól. Plusz alapvetően introvertált vagyok - azt az ülést választom, ahol a legkevesebb eséllyel bámul a képembe más.


Az azért elég sírós csíragyerek hatást kelt az írásodban, hogy RÖGTÖN azt feltételezed, hogy aranyásó p...a csak azért, mert nem melléd huppan le rögtön.

2019. jún. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor ülök az első helyre, ha olyan busszal megyek, amivel addig nem jártam és nem ismerem a környéket sem, ahova megyek, mert onnan lehet a legjobban látni az utat, és úgy biztonságosabban érzem magam...Ha hátul ülnék, nem biztos, hogy már messziről látnám a megállóba kitett táblát, hogy az a jó megálló, ahol le kell szállnom, vagy ha nem lennék biztos benne, hogy ott célszerű leszállnom, az egész buszon végig kéne tolakodnom, hogy megkérdezhessem a sofőrtől....

De amúgy a kérdésed alapján simán el tudom képzelni, hogy azért csapnak le az első helyre, mert attól félnek, még hozzájuk szólsz, esetleg megtámadod őket. A hozzád hasonló, kisebbségi komplexusos embereken már sokszor látni lehet, hogy nem stimmel velük valami. L

2019. jún. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!