Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire frusztrált a...

Miért ennyire frusztrált a feministák többsége?

Figyelt kérdés
2019. jún. 12. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Ha kapnának rendesen kukit nem lennének annyira frusztráltak.

De frankon.

2019. jún. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ezzel az ideológiával maguknak is ártanak a nők, nem lettek boldogabbak tőle, sőt.....
2019. jún. 12. 11:42
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Nézz csak rájuk: mind figyelemhiányos csúnyaság. Ha te is kielégítetlen maradnál, miközben körülötted minden ismerősöd megtalálja a szerelmet és családot alapít, te is zabos lennél.
2019. jún. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Mert baszatlanok.
2019. jún. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Mert idióták
2019. jún. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%
Azt hiszitek, egy átlagos bszástól egy nő kielégül? Te lehet, hogy fröcccssentettél, de ha egy nő kielégítetlen, előbb nyúl vibrátorhoz, mint férfihoz. Mondják is, hogy ne szokj vibrátorhoz, mert egy férfi nagyon keveset hoz.
2019. jún. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

"De ezzel az ideológiával maguknak is ártanak a nők, nem lettek boldogabbak tőle, sőt....."


Igen,hát pont ezért gáz a femi-nácizmus.Vélt vagy valós sérelmeikkel nem tudnak mit kezdeni,mindenért a férfiakat okolják,mert ez a legegyszerűbb.Nem az eszükről híresek.

2019. jún. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Tislerics Máté ***** válasza:
100%

Különbséget kell tenni a femi-nácik és a feministák között.


A feminizmus klasszikus értelemben a női egyenjogúságot tűzte ki célul. A nők és férfiak közötti egyenlőséget, ami mindenre kiterjed. Erkölcsi, jogi, munkahelyi, stb. aspektusokból egyaránt.


Sajnos ahogy minden szép gondolatot, ezt is túl lehet tolni és át lehet esni a ló túloldalára... Ezt teszik a Femi-nácik, akik már nem az egyenlőséggel vannak elfoglalva, hanem saját frusztrációjukkal és a "semmirekellő" férfiakról kialakított sztereotípiáikkal. Ők általában nem kimondottan okos emberek. Sőt néha szerintem mentális problémákkal is küzdenek.


Sajnos a feminizmus a köztudatban pont a femi-nácik miatt romlott le nagyon látványosan az utóbbi években. A metrós lány, aki leöntötte a terpeszkedő férfiakat vízzel, meg a Hollywoodi Femi-náci propagandafilmek, mint a Marvel-kapitány készítői. Ők már teljesen elfelejtették mi a feminizmus alapvetése. Utálják a férfiakat, és a világot, amiben nem volt szerencséjük és minden áron vissza karnak vágni a férfiaknak, akik gonoszak és csak elnyomták őket az idők kezdete óta. A nőket meg gyakran felsőbbrendűnek képzelik. Konkrétan semmivel sem jobbak, mint a nőgyűlölő primitív férfiak. gyűlölködőek és háborút akarnak, ami finoman szólva is nem összeegyeztethető a feminizmus alapvetően pozitív, erkölcsös és előremutató elveivel...

2019. jún. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valóban van különbség a feministák és a feminácik között. A második csoport csak szimplán baszatlan és ezt elsőkézből tudom állítani. Ahogy rendes, kiegyensúlyozott szexuális életem lett, leálltam a nagy feministasággal és nem okoltam mindenért a férfiakat.
2019. júl. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!