Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Feministák között sok a...

Drazicc kérdése:

Feministák között sok a leszbikus?

Figyelt kérdés
kb hány %?
2019. febr. 25. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Sok feministát ismerek, magamat is, leszbikus nőt nem. Vagy titkolják, nem tudom. De a feminizmus még mindig nem a férfiak gyűlöletéről szól.
2019. febr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Feminista =/= femináci.


Szerintem nem gyakori a feministák között, persze előfordulhat, valószínűleg hasonló százalékban, mint a más nézeteket valló nők között. Azaz átlagos az arányuk.

2019. febr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Eleve feminista sincs sok.

Én egyetlen egy feministát, leszbikust, de feminácit sem ismerek. És nem azért, mert olyan elzárt világban élnék. Meleg férfiakat pl. ismerek.

2019. febr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3%
Ha a feminista nem femináci, akkor miért nem "esélyegyenlőség csoport" a nevük?
2019. febr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Lehetne az is a nevük. A feministák a nemek közötti egyenjogúságáért küzdő politikai mozgalom. Azért a nőkről lett elnevezve, mert akkoriban a nőknek sokkal kevesebb joguk volt a férfiakénál. Pl. nem szavazhattak, nem tölthettek be bizonyos állásokat, tisztségeket, nem lehetett önálló szabad akaratuk és karrierjük.
2019. febr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Az állatvédők között sok állat van?
2019. febr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hova lett a válaszom? Nem írtam semmi rosszat...
2019. márc. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!