Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy amint...

Miért van az hogy amint feljövök a gyakorira, és elolvasok pár kérdést egyből letört, frusztrált és szomorú leszek?

Figyelt kérdés
Főleg felnőtt párkapcsolatok, szexualitás, emberek és szórakozás témakörben szoktam tevékenykedni.
2019. febr. 21. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
vagy rájössz, hogy neked milyen szegényes az életed, vagy az a gondod, hogy másoknak milyen sok van az életében (rossz értelemben)
2019. febr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Ennyire üres az életed, hogy hatással van rá ez az oldal? Ha ilyen lélektani hatása van rád, akkor ne kínozd magad, ne gyere fel többet.
2019. febr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem üres az életem, csak túl érzékeny vagyok. De segíteni is szeretnék.
2019. febr. 21. 14:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert túlzottan nagy jelentőséget fordítasz a honlapnak és a felhasználóinak. Kb olyan ez, mint a pontozásról szóló kérdések; sokakat zavar, ha egy véleményükre, kért emlékükre vagy egy kutatással született hozzászólásukra kapnak pár piros kezet - így születnek meg az erről szóló kérdések illetve a negatív hozzászólások okozta keserűség.
2019. febr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért gondolkozol ezen? Ha ilyen hatással van rád ez az oldal, akkor ne gyere fel. Biztos nagyon színes vidám életed lehet, nem tudom miért lógsz ezen az oldalon?
2019. febr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én meg amint feljövök, nem bírok kilépni belőle...
2019. febr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ugyanezt szoktam érezni és hasonló témákban olvasgatok legtöbbször.

Az én válaszom az, hogy ezen az oldalon adják ki magukból az igazi valójukat az emberek. És elszomorító, hogy mennyi a sok beteg idióta aberrált gerinctelen erkölcstelen ember ezen a szét cseszett világon.

Csak azt igazolja amit írtam és úgy is érzek az ember felé, esküszöm végig megyek az utcán és figyelem az arcokat szinte rá van írva melyik milyen gusztustalan kérdést fog otthon kiírni az anonimitás mögé bújva...

Bennem is rengeteg a hiba, de én elfogadtam és eszerint ítélem meg magam, de amit itt lát sokszor az ember az már sok...

2019. febr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!