Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Segítség! Mit csináljak,...

Segítség! Mit csináljak, hogyha a szemét anyám azzal rágalmaz, hogy én csinálom a vezetékes telefonszámlát?

Figyelt kérdés
Sajnos az elmebeteg anyámmal vagyok kénytelen együtt élni jelenleg. Az apám megölte magát mellőle. Halálra dolgozom magam, de még mindig nincs pénzem elköltözni innen. A számlák nagy részét én fizetem, kivéve a telefonszámlát. Van itt egy vezetékes telefon, és az anyám sokallja a telefonszámlát. Az internet és a telefon közös számlán jön. Ez rendszeresen előfordul, hogy néha többet, néha kevesebbet kell fizetni. Ez a nő egyfolytában mocskol amiatt, hogy tuti, hogy én úgy szórakozom, hogy mindenféle mobilszámokat hívogatok titokban, hogy neki sokat kelljen fizetnie! Azt állítja, mivel ketten vagyunk, csakis én csinálhatom! De ez egy mocskos rágalom! És nekem abból nem is származna semmiféle érdekem, hogy neki többet kelljen fizetnie, ezzel csak saját magammal szúrnék ki. Nem értem, miért utál ennyire. Egyszerűen nagyon útban vagyok neki, minden vágya, hogy övé legyen az egész ház. Hogyan bizonyíthatnám be ennek a szemétnek, hogy én sohasem telefonálok sehova? Illetve egy helyre telefonáltam pár hete, az orvosi ügyeletre, amikor rosszul lettem miatta. Van úgy, hogy addig mocskol, hogy szívtüneteim vannak és fulladok, rohamokat kapok. Amúgy nem is ismerek közelebbről senkit sem, nincs is kit hívogatnom, nagyon visszahúzódó és gátlásos vagyok. De hiába mondom neki, nem fogja fel. Én csinálom, és kész! Most is egyre mocskol... Hogyan állítsam le ezt a nőt? Nem bírom elviselni a piszkos rágalmait! Be lehet azt bizonyítani valahogy, hogy én nem telefonálok sehova se?
2019. jún. 12. 17:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Hogy bizonyítsam be, hogy nem telefonálok sehova se!! Mit csináljak! Valaki mondja meg!! Nem bírom tovább!
2019. jún. 12. 18:03
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lekéred a szolgáltatótól a híváslistát....
2019. jún. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szereljetek fel egy benti kamerat ami a telefonra veszi 0-24 ott visszatudjatok nezni ki mennyit hasznalja,meg az se szukseges hogy hangot rogzitsen...egyszeruen honap vegen megnezitek ki hany percet/orat tartozkodott a telefonnal es minden tiszta lesz mindenki szamara..


Amugy ezt nem ajallom mert lehet elmergesedik meginkab a helyzetetek,Asszertiv kommunikacio megtanulasat javaslom nagyon sokat segithet az eletedben ha megtanulod helyesen hasznalni.

2019. jún. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fizesd Te a telefonszámlát is.
2019. jún. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vágd el a zsinórt a csipába :D
2019. jún. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hogyan kell lekérni a szolgáltatótól a híváslistát? Fel kell hívni az ügyfélszolgálatukat? Vagy írjak nekik e-mailt? Vagy hogyan?
2019. jún. 12. 18:17
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy Invitel, ha ez számít valamit.
2019. jún. 12. 18:19
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Halálra dolgozom magam, de még mindig nincs pénzem elköltözni innen"

Komolyan még egy szobát sem tudsz bérelni a keresetedből? Ezerszer inkább egy fedél alatt egy lakótárssal, mint ezzel a nővel..

Egyébként lehet részletes telefonszámlát kérni, amiben az összes hívás szerepel, de ez az igazi problémát nem fogja megoldani..

2019. jún. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Régen a szolgáltató kiküldte minden hónapban a híváslistát a mobilokra is.

Apukám leszidott, hogy már hónapok óta kért szépen, hogy ne telefonáljak olyan sokat, mert magas 5-6 ezer forint a telefonszámla.

Leültem és összeadogattam a hívásokat,és kiderült, hogy a kb 6000 forintban benne volt a készülék, a családi csomag meg a mobilnet ára és én max 2000 forintot telefonáltam el.

2019. jún. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!